דירות למכירה בחדרה – הפנינה החדשה של איזור השרון

קיים היצע גדול של דירות למכירה בחדרה בכל רחבי העיר. העיר אשר נמצאת בתנופת פיתוח מואצת בשנים האחרונות מציעה שפע של אפשרויות נדל"ן בשכונות השונות.

 

תושבי העיר מכירים את העיר ובוחרים בדרך כלל לעבור מדירה קטנה לדירה גדולה יותר באותה השכונה כדי לשפר את תנאי הדיור שלהם. אחרים מעדיפים לשנות את מיקומם ולרכוש דירה באחת השכונות החדשות, לאור התכנון המוקפד של סביבת המגורים.

 

גם תושבים מאזורים אחרים בארץ ותושבי חוץ מחפשים דירות למכירה בחדרה בעיקר לאור הקרבה לים כדי ליהנות מהנוף הנפלא ומהבריזה.

שכונות חדשות בחדרה

השכונות המבוקשות ביותר הן השכונות החדשות אשר בוצע בהן תכנון מוקדם ומוקפד של מיקומי הבניינים, הפארקים, מוסדות החינוך, מרכזים רפואיים ומרכזי המסחר. המטרה היא ליצור נגישות מושלמת לתושבי השכונה כדי להפחית את הצורך לצאת לשכונות אחרות למטרות שונות כמו קניות או קופת חולים. אחת מהן היא שכונות הפארק אשר יש בה דירות למכירה בגדלים שונים, החל בשלושה חדרים ועד דירות פנטהאוז בשלל אפשרויות. הדירות הללו נחטפות בדרך כלל תוך פרק זמן קצר לאור העובדה שרבים חושבים כי זו השכונה האידאלית עבור משפחות, עקב היתרונות הרבים בתוך השכונה המשפחות הצעירות, הקרבה לתחנת הרכבת ולכבישי הגישה המהירים כמו כביש 6, 4 ו - 9.

שכונה חדשה ומבוקשת נוספת היא שכונת עין הים אשר גם היא תוכננה מראש תוך מתן חשיבה לנושאים החשובים לציבור כמו מוסדות חינוך, גני שעשועים ומרכזי מסחר. תושבי השכונה רכשו בה דירות לאור הרצון ליהנות מהנוף לים. דירות למכירה בחדרה קיימות גם בשכונה זו, זוגות צעירים מחפשים דירות קטנות יחסית של שלושה או ארבעה חדרים ומשפרי דיור עוברים בתוך השכונה לדירות גדולות בנות חמישה חדרים, דופלקסים או דירות פנטהאוז.

מגורים בשכונות ותיקות בחדרה

מי שגר במרכז העיר כמו בשכונת האוצר נהנה מהסמיכות למרכז העיר, מהקרבה לאזורי הקניות שוקקי החיים ברחוב הנשיא. גם כאן אפשר למצוא דירות למכירה בחדרה במבנים וותיקים וגם במבנים חדשים יותר.

רכישת נכס היא בדרך כלל השקעה כדאית, דיירים רבים רוכשים דירות ישנות, משפצים אותן מהיסוד ונהנים ממגורים נאותים בקרבת תחנת הרכבת והכבישים המהירים כמו כביש 2 וכביש 4.

שכונת ניסן אשר גם היא שכונה ותיקה שתוכננה לפני שנים רבות מאפשרת לתושביה ליהנות מפיתוח סביבתי ומסגרות חינוך טובות, דבר אשר סוחף תושבים רבים לגור בה. גם כאן אפשר למצוא דירות ברחובות שקטים ומבוקשים. דירות קטנות, דירות גן, דירות גדולות בנות חמישה חדרים ואף דירות פנטהאוז בקומות הגבוהות.

שכונת ברנדיס הוותיקה מורכבת בעיקר מבתי קרקע אשר חלקם ישנים, הביקוש בה הוא יחסית נמוך אך מי שרוכש קרקע ייהנה לאחר מכן ממגורים בבית מעוצב ויפהפה על פי טעמו האישי.