דיור מוגן

בתי דיור מוגן הפכו לעניין של מה בכך בשנים האחרונות, עבור מי שמגיע לגיל השלישי ומחפש לשדרג את חייו. ישנן אופציות רבות כגון דיור מוגן ליד הים למי שתמיד חלם או חלמה על כך, דיור מוגן כפרי או במרכז העיר – הכל אפשרי והכל נגיש הרבה יותר. לכם רק נותר להחליט איפה וכיצד אתם מעוניינים לחיות.

 

יתרונות רבים של דיור מוגן ליד הים

  • חיי עצמאות – דיירים רבים בוחרים לחיות בדיור מוגן ליד הים מסיבות רבות; החל מחלום ישן של חיים ליד הים, הצורך בחיי חברה, הגנה ובטחון ועוד. מכל אלו יוכלו הדיירים ליהנות תוך שהם מנהלים חיים עצמאיים לחלוטין בדירה משלהם, ויכולים להחליט מתי ברצונם לבשל ומתי יהיו מעוניינים לסעוד במסעדה המקומית. אין ספק שהיתרון הגדול במעבר אל דיור מוגן ליד הים הוא העצמאות לה כל בני ובנות הגיל השלישי זקוקים לה.

  • כל מה שאתם צריכים באותו מקום – לצד חיי העצמאות, ניתנים לדיירים שירותים בסיסיים על מנת להקל עליכם. כעת, במקום לבזבז זמן וסטרס בחיפוש אחר טכנאי במקרה של תקלה, יוכלו להרים טלפון אחד לקבלה של בית הדיור המוגן ולקרוא לטכנאי. בנוסף, פועלים לרוב במקום שירותי רפואה, סופרמרקט, מסעדה, חיי חברה, חדר כושר ועוד.
  • המיקום – הסביבה בה יימצא בית הדיור המוגן תשפיע באופן ישיר על תחושתם האישית של הדיירים. סביבה פסטורלית ליד הים תרגיע את האדם באופן אוטומטי ותעניק לו שלווה.

  • מגורים לטווח הארוך – כל אדם שמחפש מקום מגורים בגיל הזהב יהיה מעוניין למצוא שלווה במקום הנכון לו ביותר, ולדעת שגם אם מצבו ישתנה בעתיד, תהיה לו האפשרות להישאר באותו מקום שהפך לבית, מבלי להטריד עצמו בחיפוש אחר מקום חדש.

  • ומה עם המשפחה? - דיור מוגן ליד הים הוא נהדר עבור מי שמעוניין לא רק ליהנות מביקורים מהמשפחה, אלא גם ליהנות איתם יחד. חשבו על שבת בבוקר בה הילדים והנכדים באים לבקר אתכם, ולאחר ארוחת צהריים במסעדת המקום כולכם נוהרים לחוף הים לבילוי משותף. הדבר אגב נכון לכל בית דיור מוגן אחר, שכן המטרה היא לא לנתק את האדם או בני הזוג ממשפחתם אלא לאפשר להם מרחב נוסף לבילוי משפחתי. לגבי המיקום הגיאוגרפי של בית הדיור המוגן – אם קרוב למשפחה ואם לא, הדבר תלוי בכם וברצונכם האישי בלבד.

 

חיי עצמאות במינימום דאגות

הגיל השלישי מביא עמו שורה של רגשות חדשים וחוויות מרגשות. עבור רבים מדובר ברגע בו מתחילים החיים, והם מבקשים ליהנות מהם מבלי לדאוג יותר מידי. דיור מוגן ליד הים או בכל מקום אחר, מציע לדיירים שלו חיי עצמאות מלאים בפעילות, כאשר לצידם קיימים שירותים בסיסיים החיוניים לבריאותו ולשלוותו של הדייר. ניתן לומר שמדובר בסוג של דיור מוגן משפחתי ואם גם אתם הגעתם לשלב בו אתם נמצאים בשיאם של החיפושים אחר בית דיור מוגן, אנו יותר מנשמח להציע לכם סיור במקום ולתת לכם להתרשם בעצמכם.