דיור מוגן, חיים את הבריאות ואורח החיים הבריא

החיים בדיור מוגן הם החיים הטובים ביותר שיכולים להיות לבני הגיל השלישי. על אף שרבים מהם פוחדים להיכנס לדיור מוגן, זה לרוב נובע מכך שאינם רוצים לשנות את שגרת החיים שלהם או אורח החיים המוכר והבטוח שלהם. אך כשאלה מגיעים לדיור המוגן ורואים איזה כיף חיים הם הולכים לעשות משתנה להם כל הפרספקטיבה לגבי המקום. כיום הדיור המוגן לא רק דואג לפעילויות וכיף אלא גם שם דגש על אורח חיים בריא לדיירים.

דיור מוגן, חיים את הבריאות ואורח החיים הבריא

מהו אורח חיים בריא?

אורח חיים בריא מקיף את כל תחומי החיים שלנו: החל מהשתתפות בפעילויות ספורטיביות כאלה ואחרות, דרך שמירה על תזונה נכונה לגבי האוכל ומה מכניסים לגוף, השתתפות בפעילויות חברתיות ותחביבים שממלאים אותנו באנרגיות חיוביות וכיף ועד נטילה נכונה של תרופות ו/או תוספי תזונה טבעיים שעוזרים לחזק את הגוף ולשמור עליו בריא לאורך זמן. לחיות אורח חיים בריא הוא בעצם להפוך את כל אורח החיים מן הקצה אל הקצה. זה אומר לשמור על אורח חיים בריא בכל פרט, בכל שעה ובכל מקום. בהתחלה יהיה זה שינוי שתצטרכו להסתגל אליו, אולם אם הסביבה שלכם (או במקרה שלנו הדיור המוגן) בנוי כולו לטובת זה, הרי שההסתגלות תהיה מהירה וקלה מאוד.

 

כיצד דיור מוגן דואג לדייריו לאורח חיים בריא ומעניין?

בדיור מוגן שדוגל באורח חיים בריא לדייריו כל הפעילויות, האטרקציות ואופן הפעילות של המקום סובבים סביב נושא זה. במסגרת של דיור מוגן מעודדים את הדיירים לשמור על אורח חיים בריא, לעשות ספורט ולשמור על תזונה נכונה. הסיבה לכך היא לא רק הפיכת החיים של אותם דיירים להרבה יותר טובים, אלא גם לבריאים יותר וכך יוכלו להאריך חיים וליהנות כל הדרך. במקום יהיה סדר יום מסודר ומאורגן לשמירה על אורח חיים בריא. בסדר היום שלכם ישולבו פעילויות, הרצאות וסדנאות בנושא בריאות ואורח חיים, כמו גם תפריט אוכל בריא העשוי מחומרי גלם טריים ואיכותיים. לצד אלה יהיו טיולים שיספקו לכם לא רק חווה מהנה ומלמדת, אלא גם בריאה יותר. המתקנים במקום נועדו לשם כך שתוכלו לחיות חיים בריאים וטובים יותר.

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא התמיכה והליווי האישי. סתם להניח בפני אדם את האוכל הבריא, הטיפים או החשיבות של אורח חיים בריא אבל מבלי ללוות אותו באופן אישי ולסייע לו להתחיל לתרגל אורח חיים שכזה – הוא מתכון לכך שזה לא יעבוד. לכן במסגרת של דיור מוגן תוכלו ליהנות משירותי ליווי צמודים, פיזית, חברתית, רפואית, מקצועית ונפשית – בכל הקשור לכל פעילות, לכל ארוחה ולכל נושא שתצטרכו כאשר הדגש יהיה על פיתוח אורח חיים בריא ותקין.

 

טיפול מסור 24 שעות ביממה:

לדיור מוגן יש יתרונות רבים נוספים. מלבד העובדה שמדובר במקום שכל כולו סב סביב אורח חיים בריא ושמירה על הגוף והנפש, הרי שגם יש לכם צוות מסור, מקצועי ואוהב שיטפל בכם כל יום כל היום. צוות המטפלים המסור ילווה אתכם בכל בקשה, דרישה או שאלה. אם יש לכם צרכים מיוחדים מסוימים, בקשות, שאלות או ייעוץ שתצטרכו בנוגע לנושא מסוים, ליווי או עזרה פיזית או כמובן טיפול רפואי מסוים – תוכלו לקבל אותו במקום, במהירות ובאהבה ומסירות רבה.

 

לסיכום; לחיות במסגרת דיור מוגן יכול לא רק להפוך את החיים שלכם לטובים יותר, אלא גם לתרום לכם לשמירה על הבריאות שלכם ולהאריך חיים. כל מה שאתם צריכים היא מסגרת תומכת, ליווי ואת הכלים ליצירת חיים כאלה (אוכל מסודר, מאמנים אישיים, תזונאי, יועץ פסיכולוגי ועוד).