דגשים לפני בחירת אולמות לברית

ישנם מספר אתגרים אשר מוצבים בפני ההורים השמחים כאשר מדובר על ארגון מסיבת ברית. על פי היהדות, המצווה הינה למול את ילדכם לאחר 8 ימים מרגע היוולדו וכמובן שתרצו לעשות זאת בסביבת האורחים היקרים לכם. אלא שיש כאן בעיה מסוימת – שכן אתם לא ידועים בדיוק מתי תהיה הלידה, ולכן אין לכם תאריך קבוע עבור אולם האירועים – אז בכל זאת איך ניתן לקבוע תאריך מדויק עבור המאורע? ועל אלו דגשים צריך לשים לב אליהם כאשר אתם בוחרים את האולם המיועד?


אז הנה מספר פרמטרים שכדאי לשים את הדעת עליהם כאשר בוחרים אולמות לברית:

- בדיקה של טווח תאריכים – אומנם אינכם יודעים בוודאות מתי הלידה צפויה להגיע אך לרוב ישנו טווח מסוים שנעמד על שבוע-שבועיים, פרט למקרים קיצוניים כמובן. בעקבות זאת, כדאי לציין בפני האולם שאתם מעוניינים לחגוג את הברית ובעל העסק לררוב יבין את הצורך ב"גמישות". במרבית הפעמים, בעל האולם יעדכן אתכם באילו תאריכים האולם פנוי לחגיגת הברית ועליכם להיות עם היד על הדופק וכמובן לעדכן אותו בכל שינוי אליו אתם נחשפים.


- תכנית ב' - – חשוב מאוד להכין תכנית גיבוי במקרה והאולם המקורי אינו עומד ברצונות והדרישות שלכם בעקבות תאריך הלידה. גם נושא זה די ברור למרבית בעלי האולמות ברית, ולכן חשוב לפעול בכנות תוך כדי הבנה הדדית למצב. במידה והתכנית הראשונית שלכם לא תצא לפועל, תוכלו להיעזר בתכנית ב'.


- ארגון הזמנות - מעבר לבחירת אולם לברית, אל תשכחו שגם צריך להזמין את האורחים שלכם לברית. איך מארגנים את ההזמנות בשבוע? התשובה היא שהעיצוב של ההזמנה יהיה מוכן מראש במחשב של בית הדפוס.

יהיו בו שם האולם וכל הפרטים – ורק התאריך לא יופיע.

ברגע שהבן נולד במזל טוב וכולם בריאים ברוך השם – מתקשרים לבית הדפוס שידפיס את ההזמנות ושולחים לאורחים. בנוסף, זכרו שכיום ניתן לפנות לכל אדם באמצעות הפייסבוק, ווטסאפ וכדומה במידה ואינכם מספיקים. 

 

דגשים לפני בחירת אולמות לברית