ייזום פרויקטים - גרוסמן ניהול פרויקטים בניהולו של יאן גרוסמן

במדינתנו הקטנה לא חסרים פרויקטי בנייה איכותיים שהופכים כל עיר בישראל לפורחת ומפותחת אף יותר. ענף הבנייה הוא מבין המתקדמים יותר בארץ. ייזום פרויקטים מעניק לדיירים ולבעלי העסקים את הזכות לבחור את הבניין שבו הם ירצו להתמקם למטרות מגורים או פיתוח עסקים. על מנת להוציא את הפרויקטים מהכוח אל הפועל, יש צורך בעזרתה של חברה טובה לייזום פרויקטים שמפקחת על העניינים.

 ייזום פרויקטים - גרוסמן ניהול פרויקטים בניהולו של יאן גרוסמן

מתכוננים לבניית תמ"א 38

אחד מבין הפרויקטים הגדולים יותר המתקיימים בכל רחבי הארץ הוא תמ"א 38. זוהי למעשה תכנית מתאר ארצית שנועדה לחזק את המבנים לקראת טלטלות חזקות, ובראשן רעידת אדמה. ההיסטוריה יודעת לספר לנו על מציאות עגומה של רעידת אדמה חזקה במיוחד בישראל המתרחשת אחת ל-100 שנים בקירוב. על כן, לא חסרים תשדירים הקוראים לאזרחים להתכונן לבאות ולהכין את עצמם לאפשרות של שהייה ללא מזון, מים או סיוע רפואי במשך כמה ימים. אך אחד הדברים החשובים שיש לעשות לקראת ההכנות לרעידת אדמה הוא להכין את הבניין. מכיוון שמרבית המבנים בארץ אינם בנויים לפי תקן רעידת אדמה, יש צורך לחזק אותם. מסיבה זו, מדינת ישראל אישרה תכנית פעולה שנועדה לחזק את המבנים על ידי הוספת ממ"ד, מרפסת, הרחבת החנייה ועוד – לרווחתם ובטחונם של התושבים.

איך מתכוננים לפרויקט תמ"א 38?

אם אתם מעוניינים לחזק את המבנה שלכם לקראת רעידת אדמה, יש צורך לבדוק כמה עניינים שחשוב לבדוק:

  • זכאות לתמ"א 38 - בדקו אם הבית שלכם נבנה לפני 1980. אם זה המצב, הבניין יאושר לתמ"א 38.
  • האם הדיירים מסכימים – בניגוד לדעה הרווחת, לא כל הדיירים צריכים להסכים לפרויקט תמ"א 38. עם זאת, על מנת לחזק את המבנה יש צורך בהסכמה של 66% מהדיירים בלבד. אך אם מדובר בפינוי בינוי, 80% מהדיירים צריכים להסכים. אם אתם מעוניינים להיות בטוחים בכך שתכנית תמ"א 38 תצא אל הפועל, חשוב להחתים את הדיירים על טופס הסכמה.
  • מי יבצע את העבודה – פרויקט תמ"א 38 אינו עניין של מה בכך. חשוב לבחור בחברה מקצועית שיש לה ניסיון בביצוע פרויקטים של תמ"א 38, כך שתוכלו לוודא שאתם נמצאים בידיים טובות.
  • הסכם הטיוטות – עליכם להעביר לקבלן את הטיוטות לתכנון הבנייה והחיזוק של הבניין, כך שתוכלו לקבל אישור על השינויים שיש לבצע במסגרת התכנית לחיזוק המבנה.
  • חותמים על הסכם – לאחר בחינת הטיוטות, אתם חותמים על הסכם תמ"א 38 ומגישים דיווחי מס שבח לרשויות המס על מנת לקבל פטור.
  • מהלך העבודה – חשוב להביא בחשבון שחיזוק מבנה לקראת רעידת אדמה הוא תהליך ארוך ומורכב. כדאי לוודא שיש בכל רגע נתון שיש מפקח על הבנייה.

מכינים את השטח לקראת הבנייה הקרובה

מטבע הדברים, ייזום פרויקטים אינו כולל רק תמ"א 38. פעמים רבות יש צורך לבנות בניינים מאפס, על מנת להתאים פתרון מגורים נוח ויוקרתי לדיירים רבים. היות שהשטח במדינת ישראל מצומצם למדיי, נוטים היום לבנות גורדי שחקים לגובה, ובכך לחסוך בדונמים שלמים של אדמה. גורדי שחקים אלה כוללים שירותים ייחודיים שונים כמו מתחם ספא, בריכה וחדר כושר. אך כדי לצאת לדרך עם פרויקטים אלה, חשוב לתכנן מראש את עצם הבנייה.

 

בשלבים הראשונים של הבנייה יש צורך לקבל את כל האישורים הנחוצים כדי להוציא אותה מהכוח אל הפועל. לאחר מכן, מכינים את השטח לקראתה: מפנים עצים ומבנים ישנים, מקימים מבנים ארעיים כמו משרדים או מחסנים ומגדרים את השטח מפני פורצים.

 

בשלבים המתקדמים יותר של הבנייה מקימים את השלד החזק והיציב של המבנה. אותו שלד שנועד להגן על הבניין מפני טלטלות חזקות. לאחר מכן מוסיפים את הקירות והמחיצות של הבניין, וכן את המערכות החשובות של הבניין – ביוב, מים, חשמל וכדומה. בשלבי הסיום של הבניין מתקיימות עבודות לחיזוק המבנה, וכן עבודות חיצוניות לבניין כמו גינון, ריצוף הכניסה הראשית וכדומה. כך שבסיום הליך הבנייה מתקבל בניין לתפארת.

 

גרוסמן ניהול פרויקטים בע"מ בניהולו של יאן גרוסמן – תמ"א 38 ועוד

 

גרוסמן ניהול פרויקטים בע"מ בניהולו של יאן גרוסמן מתמחה בפרויקטי בנייה רבים. החל מתמ"א 38 שדורש התייחסות מיוחדת ועמידה בכל התנאים הרלוונטיים, דרך תכנון מדוקדק של כל בניין ובניין ועד לביצוע עצמו. הצוות של החברה מנוהל על ידי המהנדס יאן גרוסמן שיש לו ניסיון עשיר בתחום הבנייה והיכרות מעמיקה עם תחום הנדל"ן בישראל. כשמדובר בבנייה, גרוסמן ניהול פרויקטים בע"מ יורדת לפרטי פרטים, תוך היצמדות ללוח זמנים צפוף, רמת גימור גבוהה וביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. כאן תוכלו לקבל את המענה הדרוש לכם מאל"ף ועד תי"ו, ואף הרבה מעבר לכך.

 

המגדלים בניצוח גרוסמן ניהול פרויקטים בע"מ

 

גרוסמן ניהול פרויקטים בע"מ אחראית על בנייה וגימור של מגדלים מפוארים רבים ברחבי הארץ. אלה 3 מגדלים בולטים במיוחד:

  1. מגדל מנהטן – מגדל מפואר זה נבנה על שטח של 5.5 דונמים, והוא מגיע לגובה של 140 מטרים. במגדל זה נהנים הדיירים מתנאים נוחים ומפנקים: נוף מרהיב על כל תל אביב ומתחמים מעוצבים הכוללים בריכה, ספא וחדר כושר.
  2. מגדלי YOO – מגדלים מיוחדים אלה מעוצבים בצורת גליל ובתוכם קיימת ליבה מרובעת. מגדלי YOO ממוקמים בחלק הצפוני-מערבי של פארק צמרת היוקרתי והמרשים. הגרים במגדלים אלה נהנים משורה ארוכה של מותרות כולל מועדון דיירים, בריכה, ספא ולובי מעוצב. על אף גובהם של המגדלים, כל חלל וחלל המצוי בהם נבנה באופן מחושב ומשמר את תחושת החופש והמרחב.
  3. מגדלי W – בדומה למגדלי YOO, גם מגדל W ממוקם בפארק צמרת. מגדל זה נבנה בסטנדרטים גבוהים, הוא משקיף על כל תל אביב והפך למקום משכנם של ידוענים רבים בישראל.

פרויקטים משמעותיים נוספים של גרוסמן ניהול פרויקטים בע"מ

 

חברת גרוסמן ניהול פרויקטים בע"מ לעולם אינה עוצרת. חברה מקצועית העוסקת בענף הבנייה חרטה על דגלה להקים כמה שיותר פרויקטים ייחודיים ויוקרתיים שישמשו את התושבים למגורים כמו גם לעסקים. מבין הפרויקטים האלה ניתן להזכיר את:

 

פרויקט גינדי תל אביב

מתחם מגורים יוקרתי ומרשים זה מצוי בהצטלבות הרחובות קרליבך-החשמונאים. הוא נבנה על פי קריטריונים נוקשים ומציע לדייריו מגורים יוקרתיים ברמה גבוהה ומתקדמת. בניית המתחם ארכה במשך תקופה ארוכה, שכן הצוות המקצועי של גרוסמן ניהול פרויקטים בע"מ נותן את לבו לכל הפרטים החשובים – גדולים וקטנים כאחד. וזאת במטרה להוציא מהכוח אל הפועל את אחד הפרויקטים המרשימים ביותר בארץ.

 

מגדל אמות אטריום

אם אי פעם חיפשתם בניין משרדים מפואר שדומה בממדיו שמגדלים שבהם ניתן להיתקל בניו יורק, הרי שלא צריך לנסוע רחוק. כי מגדל כזה בדיוק ממוקם ברמת גן, בצמוד לבורסת היהלומים. המגדל היוקרתי כולל משרדים מרווחים המעניקים לעובדים את תחושת המרחב.

 

מרכז עזריאלי חולון

אם מתרחקים מעט מתל אביב וקופצים לרגע לחולון, אפשר לקפוץ למרכז עזריאלי חולון. את המתחם המפואר הזה ניתן לראות כבר בכניסה לעיר – ממחלף חולון. המתחם הגדול כולל משרדים, לצד גינות ירוקות לתפארת, מסעדות מבוקשות, בתי קפה ושדרות שלמות של חנויות מרהיבות המאפשרות לכם לעשות שופינג.

הכתבה באדיבות חברת גרוסמן ניהול פרויקטים