גיבוי בענן לעסקים – היום אי אפשר בלי!

פעם לפני שנים לא רבות, כל המידע של העסקים או לפחות רובו היה מאוחסן באופן פיזי. עסקים היו מחזיקים קלסרים, מחברות, חוברות ואין ספור ניירות, עם מסמכים שונים, מלל כזה או אחר או כל מידע אחר שהעסק היה רוצה לשמור. היום בעידן המודרני רוב המידע נשמר על מחשבים מה שחושף אותו לאין ספור סכנות, סכנות כמו גניבה של המידע, קריסה של מחשבים, חבלה מכוונת של עובדים, וירוס חיצוני ואחרים. בדיוק בשביל זה יש שירותי גיבוי בענן לעסקים, גיבוי שימנע את אובדן המידע וישמור אותו לתמיד.

 

מה זה גיבוי בענן לעסקים?


גיבוי בענן לעסקים הינו גיבוי על גבי שרתים, או במילים אחרות, גבוי ברשת האינטרנט. גיבוי ענן הוא גיבוי מאובטח, גיבוי בדרך כלל ביותר משרת אחד כך שלא משנה מה יקרה לחומרה, המידע של העסק יהיה בטוח. גיבוי של מידע עסקי בענן מספק שקט נפשי למנהלי ובעלי התפקידים בעסק, ביודעם כי גם אם תקרה איזו שהיא קטסטרופה – שריפה, פריצה לעסק או כל דבר אחר המידע שבו מוגן. גיבוי מידע בענן הוא הפתרון הטוב ביותר עבור כל עסק, פתרון אולטימטיבי שגם לא עולה יותר מידי. אך יש עוד יתרון משמעותי לגיבוי כזה והוא האפשרות לגת למידע מכל מקום שהוא.

 

פתרונות תקשורת לעסקים

 

גישה חופשית אל המידע המגובה


שיטת גיבוי בענן לעסקים עונה על צורך משמעותי נוסף – היכולת לגשת אל המידע מכל מקום שהוא. הרי המידע מאוחסן ברשת וכל מה שצריך הוא גישה אליו, וגיבוי מקצועי לעסקים הוא כזה שמאפשר לבעל העסק ולבעלי התפקידים שבו להחליט למי תהיה גישה, מי יוכל לספק גישה כזו, מתי תהיה גישה וכדומה. כשהמידע נמצא בענן (באינטרנט) אפשר לגשת אליו מכל מחשב שהוא עם חיבור לרשת מה שהופך את הכול לנוח הרבה יותר.
היום, כל עסק חייב גיבוי של המידע שלו בענן. פגיעה במאגר המידע של העסק ללא גיבוי באינטרנט עלול להוות מכה קשה לעסק עד כדי סגירתו. אם גם לכם יש עסק בכל תחום שהוא, הקדימו לגבות את המידע שבו בענן.