גגון כניסה לבית של מרזבית

הכניסה לבית, לכל בית, היא אחד המקומות החשובים ביותר. החשיבות של החלק הזה היא גם מהבחינה האסתטית וגם בהיבט הפרקטי. זהו המקום הראשון שאנחנו נתקלים בו כשאנחנו חוזרים הביתה וגם המקום שממנו אנחנו יוצאים לענייני היומיום, כך שבמובן מסוים הוא אמנם מחוץ לבית אבל עדיין מהווה חלק בלתי נפרד ממנו.

באופן טבעי נרצה שאזור זה יהיה מוגן מפני פגעי מזג אוויר שונים – גם שמש וגם גשם – והפתרון המתבקש הוא גגון כניסה. כשבוחרים גגון כניסה לבית של מרזבית מתקבלת תוצאה אופטימלית ובני הבית נהנים משלל יתרונות.

 

השיקול האסתטי

גגון כניסה לבית של מרזבית הוא כמובן קודם כל מוצר פרקטי, ואפילו מאוד, אבל כדאי לבחון אותו גם בהיבט האסתטי.

למעשה במאה ה-21 אחד המאפיינים המובהקים של כל רכישה כמעט היא תשומת לב לא רק לתועלת הפונקציונלית אלא גם לפן הוויזואלי. אנחנו אוהבים להקיף את עצמנו בחפצים יפים, ומצפים לאסתטיות גבוהה בכל פינות הבית וגם בסביבתו הצמודה.

גגון הכניסה עשוי מחומר מרשים מטבעו, פוליקרבונט, והוא מגיע במגוון רחב של צבעים – כך שניתן להתאים אותו לכל בית ולכל סגנון עיצוב תוך כדי שמירה על הרמוניה מושלמת.

 

סינון הקרינה

אלמנט חשוב שיש בגגוני הכניסה לבית של מרזבית הוא מסנן UV. בזכות מרכיב זה ניתן ליצור גגון שקוף (במידה מסוימת) כך שנכנסת כמות מספקת של אור ומצד שני קרינת השמש המסוכנת נשארת מהצד השני של הגגון ולא מסכנת את בני הבית. בעידן שבו המודעות לנזקי החשיפה המופרזת לקרני השמש גבוהה במיוחד, וכולנו מנסים לצמצם ככל האפשר את פרקי הזמן שבהם אנחנו לא מוגנים, הגגון הוא מוצר רב תועלת.

 

עמידות ארוכת טווח

סיבה טובה נוספת להעדיף גגון כניסה לבית של מרזבית היא העמידות הגבוהה שלו. לוח הפוליקרבונט שעליו מבוסס הגגון הוא חומר עמיד מאוד בפני שברים, הרגליים עשויות מפלסטיק או אלומיניום ומתאפיינות גם הן בתוחלת חיים ארוכה ובנוסף אין צורך בתחזוקה כדי ליהנות מהחיפוי המושלם לאורך זמן רב.

 

התקנה פשוטה

תוספות לבית מחייבות כמובן התקנה, וכך גם גגון הכניסה. ככל שההתקנה הנדרשת פשוטה יותר, כך כדאי יותר כמובן לבחור במוצר – וזהו בדיוק המצב לגבי גגון הכניסה לבית שמותאם במיוחד לאזורי ההצללה צמודי הקיר.

עוד כדאי לדעת שניתן להשיג את הגגון במידות שונות, ובהן למשל רוחב 120 ועומק 80, רוחב 150 ועומק 100, ועוד.

 

לאילו עוד שימושים מתאים גגון כניסה לבית של מרזבית?

גגון כניסה לבית של מרזבית מתאים גם למקומות נוספים. דוגמה אחת היא במרפסות מכל הסוגים, שגם בהן נרצה מן הסתם ליצור הגנה מהשמש ומהגשם. עוד מקום שבו השימוש בגגון המתקדם מניב תועלת רבה הוא בריכות שחייה, פרטיות וציבוריות, וגם את החנייה ניתן לחפות עם הגגון כך שגם הרכב שלנו ייהנה מהגנה בפני פגעי מזג האוויר שמורידים את ערכו.