בניית אתרים רק אצל חברה מקצועית - אל תנסו את זה בבית

 

בניית אתרים רק אצל חברה מקצועיתמה משותף לכל בעלי העסקים, היזמים, הבלוגרים והסטארט-אפים? מסתבר כי כולם באיזשהו שלב שאלו את עצמם את אותה השאלה בדיוק: "האם כדאי לי לבנות אתר באופן עצמאי או שאצטרך לשכור איש מקצוע לעשות זאת?" שהרי לכאורה היום בכלים הקיימים בשוק אפשר לבנות אתר באופן עצמאי. אז נכון זוהי שאלה טובה, ובדיוק בשביל כל מי שמתלבט בעניין, הנה כל הסיבות למה כן כדאי לכם לפנות לחברה מקצועית ולא לעצב את האתר שלכם במו ידיכם.

חוכמת הבדיעבד

לא מעט אנשים אמרו לעצמם שהם יצליחו לבנות בעצמם את האתר שלהם שהרי ככלות הכל הם יגיעו לעבודה בקצב שלהם, וזה נחמד! כן מה רע? אפשר לעבוד על הפרויקט כשיש לך את הזמן, וזה בהחלט נוח. אלא שאז הם גילו שבעצם אין להם באמת את הזמן הדרוש לכך . כי בניית אתר אינטרנט ברבע שעה הפנויה שיש להם כל כמה זמן, עלולה בסופו של דבר להימשך לנצח, ועד אז האתר שלהם לא עולה לאויר, או שהוא עולה תחת בנייה וזה קצת חבל, כי כל זמן שאין לכם אתר שעובד אתם בעצם לא שם.

 

לכן מומלץ להקשיב לאלו האומרים שאין חכם כבעל ניסיון. וזה בדיוק העניין, כי חברה מקצועית יודעת מה לעשות. זוהי אינה הפעם הראשונה שלה. כל אנשי המקצוע שהיא מעסיקה יודעים מהן שיטות העבודה המומלצות, מודעים למה שצריך לעשות, ואיך לעשות זאת הכי טוב ובמיוחד הם יודעים מה הם צריכים לקבל מכם כדי להצליח.

 

בנוסף, לחברה מקצועית יש גישה לכלים, היא שולטת בתוכנה הדרושה כדי לתכנת את האתר, וקיים אצלה כל המידע הדרוש כדי לעשות עבודה טובה. חייבים להכיר בכך שלאנשי המקצוע שלה כבר יש את כל מה שהם צריכים כדי לבנות אתר מדהים. יש להם את התוכנה שכבר נרכשה והורדה למחשב שלהם. יש להם גישה לכישרון ליצירת הגרפיקה, האיורים והתמונות הדרושים בכדי לגרום לאתר שלכם להיראות מקצועי. יש להם גישה למערך של אנשים עם מיומנות שונות שמטרתן לוודא שהכל באתר שלכם עומד להצליח (אנשי תוכן, ידע בקידום SEO, ניתוח / דיווח של המבקרים לאתר, פיתוח והדמיות וכו ').

התוצר הסופי יהיה נהדר

כן קרוב לוודאי שהמוצר הסופי יהיה נהדר, זאת אם תבחרו כמובן במקצוען המתאים. כי כל עוד תפנו לאיש המקצוע המתאים שיעשה עבורכם את העבודה, המוצר הסופי  שיתקבל יהיה ברמה אחרת! כמובן שאיש לא יסתכל על האתר הזה ויחשוב שבניתם אותו בעצמכם. ובינינו, בכנות, אף אחד הרי לא ממש רוצה שיחשבו שהוא בנה בעצמו אפילו את הרהיטים להרכבה עצמית שהוא קנה בחנות חומרי הבנייה הקרובה.

 

וזוהי בדיוק הנקודה. אתם לא מקצוענים בתחום הזה. נכון אתם אולי מקצוענים בתחומים אחרים, אך ככל הנראה עיצוב אתרים, יצירת תוכן ופיתוח אתרים אינם בדיוק המקצועות המובילים ברשימה שלכם. וכדי לבנות אתר פנטסטי באמת, עליכם להיות בקיאים בכל אותם תחומים. כי אם המבקרים באתר שלכם יחשבו שהוא חובבני, הרי שהעסק שלכם יאבד מהאמינות שלו , כלומר המוצרים ו / או השירותים שלכם, מה שאומר הפסד כספי בטוח.

ביזבוז של זמן וכסף

אז נכון הקמה ועיצוב אתר משלכם יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. אך אולי כדאי לוודא שמה שאתם מתכננים לעשות באתר האינטרנט שלכם הוא נכון. אולי כדאי להתייעץ במקום לעשות רק את מה שאתם חושבים שנראה טוב או שמתפקד הכי טוב. כי בינינו אם אתר אינטרנט יהיה זול אך לא יציג ביצועים טובים, הרי שבסופו של דבר הוא יעלה לכם יותר כסף ממה שחשבת שאתם חוסכים. כי בינינו אף אחד לא רוצה לבקר באתר איטי, לא מושך שאינו ידידותי לנייד או שאינו עובד. ואם אנשים לא יכולים לנווט באתר שלכם, הם לא ירכשו את המוצר או השירות שלכם.

 

בנוסף, לבנות אתר באופן עצמאי משמעו לבזבז זמן, וכמו שאתם יודעים זמן הוא כסף!. לכן קחו בחשבון כי בניית אתר משלכם עלול להיות פרויקט שיעלה לכם לא מעט זמן. ההמלצה היא אם כן, לפני שתחליטו לעשות זאת לבדוק עד כמה שווה שעת עבודה שלכם, ואז לנתח כמה שעות תוכלו לבזבז על הפרויקט הזה. בידקו גם מהם הדברים האחרים שלא תוכלו לעשות בזמן הזה, כמו למשל לנהל את העסק שלכם. וכדאי שתזכור כי בסופו של דבר, אתם לא מקצוענים, אז בהחלט ייתכן שהזמן שקבעתם עבור הפרוייקט עשוי להתארך כשתצטרכו לתקן את הטעויות שעשיתם בדרך.

 

קללת הידע

כמו-כן, כדאי שתזכרו כי אתם יודעים יותר מדי כבעלי העסק. כן אתם קרובים מדי מכדי לראות את התמונה הגדולה. אז נכון אתם מכירים את העסק שלכם ואת התעשייה שלכם טוב יותר מכל אחד אחר! וזה נהדר, אך הידע הזה יכול לגרום לכם לשלוח מסרים שהם  מעל ראשו של  הקהל שלכם, ולהשאיר אותו מבולבל ולפספס אותו.

 

כן, יש בהחלט מושג כזה שנקרא קללת הידע כמו שטען הסופר דונלד מילר, לפעמים מי שיודע יותר מדי לא מצליח להעביר את הידע שלו הלאה, ובסופו של דבר אתם מעוניינים שהמסרים שלכם יגיעו ללקוחות הפוטנציאליים שלכם באמצעות האתר.

 

 

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

פתיחת פרסום חינם לעסקים

 

 

פרסום עסקים חינם

 

טיפים לעסקים

 

המלצות טיולים בארץ

 

המלצות טיולים בחו"ל

 

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים