טיפים לבחירת ביטוח נסיעות לחו"ל

 

ביטוח נסיעות לחוללפני שיוצאים את הארץ ונוסעים לחו"ל ישנם לא מעט דברים שצריך לארגן ולעשות בשביל שיהיה אפשר לנסוע בצורה שלווה ובטוחה, ליהנות מהנסיעה ולחזור לארץ בשלום. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות לפני כל נסיעה, הוא ביטוח נסיעות לחו"ל.

על מנת לדעת כיצד לבחור חברת ביטוח דרכה נעשה ביטוח נסיעות, צריך להבין תחילה מה זה, למה אנחנו צריכים לקנות אותו ולשם מה ומתי הוא משרת אותנו. הרבה מאוד אנשים שנוסעים לחו"ל, בוודאי בפעם הראשונה, אינם מודעים לחשיבות שלו, והם עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם סיטואציות לא נעימות בעקבות זאת.

מה זה ביטוח נסיעות ולמה אנחנו צריכים לקנות אותו?

בשביל להבין מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל ולמה עלינו לקנות אותו, צריך לדעת מה הסיטואציה במצב רגיל, כלומר, כשאנחנו נמצאים בארץ, מה שסביר להניח קורה במשך רוב ימות השנה.

 

כל אזרח ישראלי, כידוע, נהנה מביטוח בריאות ממלכתי, חברות בקופת חולים, וכך אם חס וחלילה קורה משהו, אז אנחנו יכולים לפנות אל קופת חולים, בית חולים, לקבל טיפול במחיר מסובסד. יש לנו אפשרות לקבל טיפולים ברמה אחרת או מגוון רחב יותר, אם אנחנו בוחרים לרכוש ביטוח בריאות פרטי.

 

הביטוח שממנו אנחנו נהנים בארץ, איננו תקף לחו"ל. זאת אומרת, ברגע שאנחנו יוצאים את גבולות הארץ, אז אין לנו אפשרות ליהנות מטיפול מסובסד או לקבל טיפול ללא עלות. לא משנה באיזה סוג של טיפול מדובר ועד כמה הוא חמור. זאת אומרת, שאנחנו נצטרך לשאת בהוצאות ולשלם על כל פגישה עם רופא, בדיקה, תרופה, אשפוז או כל דבר אחר.

ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לנו ליהנות מהחזרים עבור כל סוג של שירות שנקבל במדינה שאליה אנחנו נוסעים, על פי תנאי הפוליסה כמובן. זאת אומרת שאנחנו לא נצטרך לשלם בעצמנו על כל הטיפולים שנעבור, אלא נקבל עזרה ומימון מחברת הביטוח.

לפני שנציין טיפים לבחירת פוליסה, חשוב לומר ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לשרת אותנו באופנים שונים. הוא משרת אותנו כמובן בהיבט הרפואי על רבדיו השונים, אך הוא גם משרת אותנו במקרה של פעילות ספורטיבית, פעילות אקסטרים ועוד. כלומר, אנחנו יכולים למצוא פוליסות שמותאמות באופן מדויק וספציפי לצרכים שלנו. מעבר לכך, הפוליסה גם מתייחסת לאובדן או גניבה של כבודה.

טיפים לבחירה נכונה של ביטוח נסיעות

טיפ ראשון – חשוב לבדוק מה חברת הביטוח מציעה. מה בדיוק היא מכסה ובאיזה שווי ערך. זה לא מספיק רק לגלות שהפוליסה מכסה כמות מסוימת של בדיקות או פרוצדורות רפואיות, אלא צריך להתייחס לשאלת הערך, כלומר, באיזה סכום היא מכסה אותן.

 

טיפ שני – יש לבחון באילו תנאים החברה מוכנה לבטח אותנו, באילו תנאים היא מוכנה לספק את ערך הכיסוי, האם יש משתנים ונתונים שיכולים להשפיע על כך. זה חשוב מאחר ותמיד אפשר לגלות, לצערנו, אותיות קטנות שיכולות למנוע מאיתנו לקבל את מה שאנחנו רוצים או חושבים שמגיע לנו.

 

טיפ שלישי – יש לבחון את אופי מימוש הפוליסה. כיצד זה מתבצע, מתי, מה אנחנו צריכים בשביל זה, תוך כמה זמן אנחנו נקבל ת ההחזר הכספי מהחברה ועוד. צריך לקחת בחשבון שזה יכול לקחת זמן ועלינו להיערך לכך.

 

טיפ רביעי – יש לבחון את החברה באופן כללי. עד כמה היא נחשבת אמינה, עד כמה השירות שלה נחשב איכותי וטוב. ישנם מדדים שונים שיכולים להשפיע על הבחירה ויכולים ללמד אותנו לא מעט על אופי החברה ועד כמה משתלם לנו לרכוש אצלה ביטוח נסיעות.

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

תכשיטים נגד עין הרע
רישום המלצה חדשה
רישום עסקים לאתר
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
המלצות טיולים בארץ