המלצות לבחירת קעקוע מתאים

בחירת קעקועזה כבר לא יוצא דופן לראות מבוגרים עושים קעקוע בפעם הראשונה בחייהם ואז נהנים להציג אותם לראווה. לטובת אלה שמחליטים להגשים חלום על קעקוע הנה כמה טיפים

 

כשאתם בוחרים קעקוע אתם אומרים אמירה רבת משמעות לאורך שנים רבות משום שקעקוע הוא כמעט שאינו ניתן להסרה. הסיבות לבחירת קעקועים שונים מתחלקות לפי מספר האנשים אבל לכולם משותפים כמה עקרונות שכדאי לפעול לפיהם כדי לבחור נכון.

 

ראשית, האם אתם שלמים עם התמונה?

זכרו שהקעקוע לא רק מבטא את טעמכם אלא הוא נראה לעין בסופו של דבר ולכן יש לוודא שלא יהיו חרטות. מומלץ לבחור את הקעקוע שלכם מראש, וללכת עם הבחירה הזאת כמה זמן כדי להתרגל אליה. קחו אפילו עט ונסו לצייר משהו דומה במקום שבו תרצו לראות את זה כדי להתרגל למראה הזה. זכרו שזהו המראה שילווה אתכם כל החיים. יש גם מדבקות קעקוע שאפשר להתנסות בהן. בכל מקרה, אלא אם כן יש משהו שהוא הדבר היחיד שרציתם אי פעם לקעקע, נסו לחשוב על כמה חלופות.

מקום הקעקוע

זה השיקול השני הכי חשוב. יש אנשים שלהם חשוב לעשות קעקוע פרטי ואינטימי מאוד שייראה לעין רק בבית ורק לעיניהם ולעיני בני הזוג. יש כאלה שבשבילם הקעקוע הוא כמו לבוש שהוא חלק בלתי נפרד מהתלבושת. לאלה וגם לאלה חשוב לבדוק את המיקום הנכון וגם לזכור שקעקוע הוא הליך כואב ומדמם, ולכן יש לעשות אותו רק אצל מקעקע מוסמך ומיומן שלא יגרום נזק. זה נכון בכלל ובפרט כשמדובר במקומות אינטימיים ורגישים.

בחירת הצבעים

ככל שיהיו יותר צבעים כך הקעקוע מורכב יותר. אם הקעקוע ומשתרע על פני שטח רחב ברור שצבעים יוסיפו לו יופי ועניין. מומלץ לבחור קעקוע שנכון לכם לא רק בצורה אלא גם בצבעים, כך שיתאימו באופן כללי לאישיות ולסגנון שלכם. אם אתם רק מתחילים ולא בטוחים נסו צבע אחד בינתיים, עד שתתרגלו. יותר מדי צבעים זה אומר תשומת לב מסיבית לקעקוע, וגם זה שיקול לגיטימי.

 

מילים, מילים

יש אנשים שמקעקעים מילים שחשובות להם, כמו שמות של בני זוג או תאריכים כמו חתונה ולידת ילדים. כמובן שיש מי שמקעקע שמות של ילדים ושל אנשים אהובים. לכאן גם מתאימים הקעקועים האישיים של תמונות הפנים של הילדים או בני הזוג או אנשים שמעריצים. חלק מהם כמובן נצחיים, כמו שמות ילדים והורים. עם זאת, אהבה יכולה להשתבש, זוגיות יכולה להסתיים בצורה קשה, ולכן כשאתם בוחרים לקעקע שמות לפחות ודאו שאפשר להסיר אותם בבוא העת אם תצטרכו. ליתר ביטחון, חכו עם זה ובחרו סמל אחר לאהבתכם.

 

קבלו השראה מתיק העבודות

לכל מקעקע רציני יש תיק עבודות שממנו אפשר לבחור לקבל השראה. שם גם תוכלו לראות את מגוון הסגנונות שאפשר לקעקע. את העיצוב אפשר לבחור יחד אתו ולערוך שינויים שמבטאים את הטעם האישי שלכם, אבל ודאו שהוא  אכן מבין את הבקשות שלכם כדי שלא תמצאו את עצמכם עם קעקוע שאף אחד לא מבין. לפעמים זה לא מצחיק לראות טעות כזאת. נסו לצייר משהו בבית כדי שיהיה לו מושג מה אתם מחפשים, אם לא מצאתם את הקעקוע הספציפי בתיק העבודות שלו.

 

האם יתאים לכם כל החיים?

קורה שיש לנו סגנון מסוים בתחילת החיים ואחר כך הוא משתנה לסגנון אחר כשאנחנו מתפתחים. כדאי לחשוב על הקעקוע לשנים הבאות, אם אכן יש סיכוי שהטעם שלכם ישתנה והקעקוע כבר לא יתאים לסגנון.

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

מתכונים מומלצים  /  מתכוני השף הפשוט קובי פרידמן

 

טיפים לעסקים  /  פרסום עסקים

 

 

__________________________________________

 

פרסום עסקים באתר האינטרנט המלצהפרסום עסקים באתר האינטרנט "המלצה" - אינדקס עסקים מומלצים בפריסה ארצית

הקמתם עמוד עסקי מרשים? מצויין!! הגיע הזמן שעוד לקוחות חדשים ייחשפו אליו

קחו 5 דקות הפסקה והירשמו לאתר

אלפי גולשים כל יום באתר המלצה מחפשים עסקים איכותיים בתחומים שונים

ניתן להירשם לפרסום עסקים עם כרטיס עסק חינמי או כרטיס עסק מקודם בתשלום

למה אתם מחכים? הירשמו והתחילו לצבור המלצות מלקוחות מרוצים

לחצו כאן להרשמה