5 טיפים לבחירת מלון לחופשה

המלון שבו בוחרים לישון משפיע באופן ישיר על מידת ההנאה מהחופשה.

מתלבטים בין בתי מלון בארץ או בחו"ל ולא יודעים מה להחליט?

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם

 

בחירה נכונה של מלון לחופשה פרטית, זוגית או משפחתית היא משימה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. דווקא היצע בתי המלון והמידע באתרי האינטרנט עלול לבלבל את האנשים ולעיתים אף לגרור תחושת תסכול. הפתרון הוא להשקיע קצת זמן בהשוואה בין בתי מלון בארץ או בחו"ל ובעיקר להכיר את הפרמטרים החשובים.

הנה 5 טיפים שיעזרו לכם לבחור את המלון המושלם בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב שקבעתם לעצמכם:

  1. השוו מחירים

היתרון של שימוש באינטרנט לבחירת מלון הוא שקל יחסית להשוות מחירים. בלחיצת כפתור אחת תוכלו לקבל מחירים של בתי מלון בכל רחבי העולם בלי לקום מהכיסא. פריסת המחירים תופיע מולכם בצורה נוחה, תוך חלוקה לתאריכים ובהתאם לפילוח שאותו תבחרו לבצע. זה השלב הראשון לבחירת מלון ומטרתו היא לסייע לכם לבצע סינון גס בין האפשרויות.

  1. בדקו מיקום וקרבה למרכז

נצלו את מנועי החיפוש להשוואת מחירים מלונות כדי לבדוק את המיקום הגיאוגרפי המדויק שלהם. אם אתם נוסעים למקום שכבר ביליתם בו בעבר, תוכלו לנסות להיזכר בחוויה ולבדוק איפה הכי כדאי לישון. מנגד, בחופשה במקום חדש לא תהיה לכם ברירה אלא לסמוך על מפות וירטואליות ועל המלצות של גולשים אחרים.

  1. בררו על אוכל

אל תתעצלו לקרוא גם את האותיות הקטנות לפני שאתם בוחרים מלון. בררו איזה אוכל מוגש במלון, מה שעות הארוחות ומהם פערי המחירים בין פנסיון חלקי ופנסיון מלא. קחו בחשבון שמלון שמציע 3 ארוחות ביום בדרך כלל יהיה מפואר יותר בהשוואה למלון שאין בו ארוחת בוקר, לכן צפו לראות ביטוי לזה גם במחיר.

  1. הסתכלו על סוג המיטה

את רוב הזמן במלון תבלו על המיטה. זו ההזדמנות שלכם לבדוק איפה יש מיטות זוגיות רחבות וגדולות מסוג קינג סייז או לפחות קווין סייז, ואיפה תצטרכו לבקש מהחדרנים להביא לכם מיטה נוספת לילדים. למזלכם, כל המיטה על האבזור של חדרי המלון מופיע באתרי האינטרנט ובמידת הצורך תוכלו ליצור קשר עם הקבלה בשביל לבקש פרטים ספציפיים.

  1. בדקו את גודל המקלחת

הדברים הקטנים עושים הבדל גדול במלון ובין היתר כדאי לבדוק מה הגודל של המקלחת או חדרי האמבטיה. בסופו של דבר, אחת הסיבות לכך שאתם נוסעים לישון במלון ולא אצל חברים היא הפינוק שמחכה לכם בחדר. לכן לגיטימי לגמרי לבדוק מה גודל המקלחת או אפילו להיכנס לעובי הקורה ולברר מה המידות של האמבטיה. בדקו את הפרטים האלה מראש כדי שלא תהיו מופתעים והתכוננו מבחינת אבזור, ציוד או אביזרי רחצה שתצטרכו להביא אתכם מהבית.