מה הם הגורמים לבגידות בחיי הנישואין וכיצד לפעול במקרה של חשד לבגידה? מה לעשות, או לא לעשות!

מה הם הגורמים לבגידות בחיי הנישואין"לא תנאף", הציווי שמלווה אותנו משחר ההיסטוריה הפך מזמן להמלצה בלבד... סקרים שנערכו בשנים האחרונות בקרב זוגות שנשואים 5 שנים ומעלה, מעידים שכ-85% מהישראלים, נשים וגברים כאחד, שקלו לבגוד או בגדו בפועל בבן זוגם. מה הן הסיבות לבגידה? כיצד עליכם לפעול במקרה בגידה ובאיזה שלב רצוי לשכור חוקר פרטי? שאלנו את איציק מאיר, חוקר פרטי מנוסה והבעלים של סיקורית חקירות.

 

פגשתם את אהוב/ת ליבכם, נדרתם נדרים תחת החופה בעיניים נוצצות מהתרגשות והנחתם שאתם עומדים לחיות יחד לנצח בעוני ובעושר, בחולי ובבריאות. אך לחיים יש תוכניות משל עצמם וזוגות רבים מגלים שחיי הנישואין הם משימה לא פשוטה ושהמדרון שמוביל לבגידה, חלקלק למדי.

 

בגידות נשים ובגידות גברים: המניעים שונים - התוצאה זהה


הסיבות לבגידות הן שונות ומשונות, אך המניעים שעומדים מאחורי הבגידה הגברית לבגידה הנשית, שונים באופן מהותי. "בעוד שבמרבית המקרים הגברים בוגדים כתוצאה מסקרנות או חסכים מיניים" אומר איציק מאיר, חוקר פרטי והבעלים של סיקורית חקירות, "הבגידה בקרב נשים מתחילה לרוב במפגש אקראי בעבודה, בחוג או בטיול ונובעת מסיבות רגשיות, כגון בדידות, חוסר פרגון מצד בן הזוג ודעיכת האהבה. מסיבה זו, נשים נוטות להיקשר רגשית למאהב"

 

מדוע בכלל מתרחשות בגידות?


מאז ימי האדם הקדמון ועד ימינו, המבנה הזוגי נחשב כבסיס לחברה בריאה ובטוחה, המספקת לחבריה מזון, הגנה ואפשרות לריבוי טבעי. עם זאת, למרות שהרומנים והבגידות מחוץ לנישואין נחשבו מאז ומתמיד לחטא, הם מלווים את החברה האנושית מיומה הראשון.


אז מה מניע אותנו לבגוד?


ביקשנו מאיציק מאיר ומצוות סיקורית חקירות שניהלו אינספוף חקירות אישות ומעקבים לאיתור בני זוג המנהלים רומן מחוץ לנישואין או חיים כפולים, לציין מה הם 7 הגורמים המרכזיים לבגידות והרי הם לפניכם:

 

1. פתח מילוט מחיי נישואין כושלים
לעיתים, ניהול רומן מחוץ לנישואין הוא תסמין המעיד על חיי נישואין כושלים ובאמצעותו בן הזוג פועל ל"פירוק החבילה" אחת ולתמיד. במרבית המקרים, הבגידה הראשונה היא "בלון ניסוי" המאפשר לבן הזוג הבוגד "להרגיש את השוק" ולדעת האם הוא עדיין זוכר כיצד לחזר, להתאהב ולכבוש...

 

2. בגידה כנקמה בבן הזוג
חיי נישואין הם מסע אתגרי המציב בפני בני הזוג קשיים רבים. עם זאת, רבים מהזוגות הנשואים אינם יודעים להביע רגשות שליליים, לפרוק אותם בפני בן הזוג ולטפל בהן באמצעות ייעוץ מקצועי. כך רמת התסכול מהתנהגות בן הזוג מתעצמת לאורך השנים וחוסר השביעות מהקשר הזוגי מובילה לנקודת אל חזור: בגידה המהווה פיצוי ומספקת לבוגד מענה לכל החסכים. בחלק מהמקרים, מטרת "בגידת הנקמה" נובעת מחשד אמיתי או מדומיין לבגידה של בן הזוג השני.

 

3. בגידה למניעת קירבה
מסתבר שאנשים החוששים מקרבת יתר ומאובדן הזהות שלהם בקשר הזוגי, נוטים להתרחק מבחינה נפשית מבן/בת הזוג, ליזום קונפליקטים ומריבות בתחום מסוים של החיים וכך להכין את הקרקע לבגידה שתרחיק אותם מהקרבה שממנה הם כל כך חוששים.

 

4. בגידת הדחף הטבעי
בגידה האופיינית בעיקר לגברים. לרוב, בגידה זו אינה נובעת מחסכים בחיי הנישואין, אלא ברצון תמידי לכבוש כמה שיותר נשים. נשים לעומת זאת, נוטות לבגידה בבן הזוג דווקא בתקופת הביוץ, בה הפוריות שלהן בשיאה והטבע מעודד אותן למצוא שותף עם גנים טובים יותר משל בן זוגן.

 

5. בגידה כתוצאה מקן שמתרוקן
לאורך שנות הנישואים, בני הזוג עסוקים בגידול הילדים ובפיתוח קריירה. אך כשהילדים גדלים ועוזבים את הבית, בני זוג רבים מגלים שהזוגיות והקשר האינטימי התרוקנו מתוכן. במקביל, מתעצם אצלם הצורך לחוות שוב את ההתרגשויות שחוו בנעוריהם ומכאן הדרך לבגידה קצרה מתמיד.

 

6. בגידה כתוצאה ממשבר אישי
השורה "החיים הם לא סרנגה, לא הכל חלק..." מהשיר של טונה, משקפת היטב את העליות והמורדות שבני זוג חווים במהלך חיים הנישואין. כשאחד מבני הזוג חווה משבר אישי כתוצאה ממשבר גיל, ריקנות פנימית, חוסר מימוש עצמי, פיטורין, יציאה לגמלאות, לידת ילד ראשון או אבל על הורה שנפטר, הוא עלול למצוא מפלט ברומן מחוץ לנישואין.

 

7. בגידה כתוצאה משחיקה בזוגיות
שנות הנישואין הרבות עושות את שלהן. התשוקה נעלמת, השגרה גוברת ותשומת הלב זה לזה פוחתת. במצב זה, הרצון להכניס ריגושים חדשים לחיים ולהרגיש מושכים ונחשקים כמו פעם, עלול להוביל לבגידה. לעיתים, הבגידה נעשית כדי ליצור מראש "רשת ביטחון" מפני תחושת הבדידות שממנה כל כך חוששים - גם אם היא עדיין לא מורגשת בחיי הנישואין ולעיתים מטרתה היא רק לעורר את קנאת בן הזוג.

 

מה לעשות, או לא לעשות, כשמתעורר חשד לבגידה?
חושדים שבן או בת הזוג שלכם מנהלים רומן מחוץ לנישואין? לדברי איציק מאיר חשוב שתזכרו שמרגע זה, כל מה שתעשו ולא פחות חשוב: לכל מה שלא תעשו, תהיינה השלכות מרחיקות לכת על עתידכם האישי והמשפטי.


הכללים הבאים שנכתבו עבור נשים אך נכונים באותה מידה עבור גברים, יאפשרו לכם לשלוט בסיטואציה ולשמור על כל האפשרויות פתוחות: לעזוב את בן הזוג, או לשמור על מסגרת הנישואין ולפתור יחד את המשבר.

 

1. לא להתעלם
חושדת שבן הזוג בוגד בך? אל תעצמי עיניים ואל תדחיקי את המצב הבעייתי. התעלמות זו תיצור מצג שווא של הסכמה שבשתיקה וככל שתקופת הבגידה תהיה ארוכה יותר, כי יפחתו הסיכויים לשיקום הקשר ביניכם.
לכן, היעזרי בחוקר פרטי כדי לדעת בוודאות אם חשדך מוצדק, אספי הוכחות והגדירי לעצמך תוכנית פעולה.

 

2. לא לאפשר לכעס לבגוד בך
הלם, כעס ושאיפה לנקמה הן תחושות טבעיות במצב שיש חשד לבגידה של בן הזוג. במקרים רבים תחושות אלו באות לידי ביטוי בדרישה מבן הזוג לצאת מהבית, או בעזיבה מרצון של בן הזוג הנבגד, שלא יכול לשאת את המצב.
חושדת שבן זוגך בוגד בך? שמרי על שגרת החיים ושכרי חוקר פרטי שישלים עבורך את המידע החסר באמצעות חקירות ומעקבים אשר יאששו או יבטלו את החשדות שלך. אם אכן יימצא שבן זוגך בוגד, החוקר הפרטי יאסוף את כל ההוכחות והראיות לבגידה ואלו ישרתו אותך לצורך קבלת החלטה מושכלת ונקיטת הליכים נכונים ומתוזמנים היטב.

 

3. להשאיר את הכביסה המלוכלכת בבית
הבטן מלאה ואת מרגישה שאת חייבת לספר לחברה קרובה על החשד לבגידה, או לשתף אותה בהוכחות לבגידה? אל תעשי זאת, מכמה סיבות: לעולם אינך יכולה להיות בטוחה שהחדשות המסעירות לא יודלפו לבן הזוג הבוגד שיטשטש את צעדיו. כמו כן, אם בהמשך את ובן זוגך תצליחו להתגבר על המשבר ולהתפייס, "אות הקין" של הבגידה ימשיך לרחף מעליכם בארוחות המשפחתיות ובכל המעגלים החברתיים שלכם.

 

4. לתזמן את העימות עם בן הזוג
רוצה לעמת את בן הזוג הבוגד עם העובדה שאת יודעת על הבגידה? תזמני את מועד השיחה עם בן הזוג הבוגד בתיאום עם החוקר הפרטי המלווה אותך. כך לא תשבשי את החקירה ותגיעי לעימות כשאת מחזיקה בכל ההוכחות וברשותך תוכנית פעולה סדורה ומטרות מוגדרות. הציגי לבן זוגך את ההוכחות שאספת והקשיבי לתגובתו ולתוכניות שלו בנוגע למאהבת וכך תוכלי לקבל החלטה מושכלת לאן פניכם מועדות.

 

5. לא לפתח אובססיות
אל תבזבזי אנרגיה על האישה האחרת ועל מה שקרה בינה לבין בן זוגך. אל תזכירי את שמה בשיחות עם בן הזוג, אל תתעמתי איתה ישירות ואל תטרידי אותה. מהלכים אלו עלולים לחזק את הקשר ביניהם וגם להוביל אותה להגשת תלונה נגדך במשטרה. זכרי שהאישה האחרת היא לא הנושא ושהמטרה שלך היא להחזיר את חייך למסלול הנכון ביותר מבחינתך: שיקום הקשר הזוגי או גירושין.

 

מתי כדאי לשכור חוקר פרטי?
"תפקידו של החוקר הפרטי" אומר איציק מאיר מסיקורית חקירות "הוא לבסס את החשדות לבגידה ולאסוף ראיות והוכחות שישרתו את בן הזוג הנבגד, אך תפקידו לא מסתכם בכך. חוקר פרטי יספק לכם את כל הכלים הראייתיים לשלב בו היחסים ביניכם יעלו על שרטון ויחל בינכם מאבק גירושין מכוער שעלול לכלול ניסיונות לנישול זכויות, כגון העלמת נכסים, רכוש וכספים ע"י אחד מבני הזוג".

לכן, אם אתם חושדים שבן הזוג בוגד בכם ואם אתם חוששים שהוא מסתיר מכם רכוש וממון, חקירה כלכלית המבוצעת ע"י חוקר פרטי מיומן, תסייע לכם לדעת מה הוא גובה הכנסותיו החודשיות של בן הזוג הבוגד, לחשוף את תוכניותיו מבעוד מועד, לאתר חשבונות בנק, נכסים סודיים ורכוש מוברח שהוא מחזיק בארץ ובחו"ל, להעריך את שווים ואף להטיל עליהם צווי עיקול.

 

"חשוב לזכור שהמידע המודיעיני הנאסף בחקירות ובמעקבים, הכולל תיעוד של מעשי הבגידה ור יות שנאספו בחקירה, קביל בבית המשפט" מדגיש איציק מאיר. "מידע זה מאפשר לכם להכריע לטובתכם את תוצאות תהליך הגירושין במהירות וביעילות, להבטיח חלוקה הוגנת של הרכוש וההון המשותף, ליהנות ממענה ראוי לסוגיות המשמורת והמזונות ולחסוך מעצמכם ומילדיכם סבל מתמשך".


לסיכום: בעוד שמסגרת הנישואין היא קבועה, יציבה ובטוחה, הרומן נותן מענה לצרכים, לריגושים וליצרים שחסרים בה. חושדים שבן או בת הזוג שלכם מנהל/ת רומן מחוץ לנישואין? זכרו שחקירות אישות הן חקירות רגישות ביותר. לכן, לניסיון ולאמפטיה של החוקר, לדיסקרטיות המלאה ולטכנולוגיות המעקב והתצפית המתקדמות, יש משקל רב בחשיפת האמת ובהבטחת זכויותיכם, במקרה בו הבגידה הופכת למאבק גירושין.

 

חושדים שבן זוגכם בוגד בכם?
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות, צרו קשר.
או התקשרו לאיציק מאיר – סיקורית חקירות 053-6202089

 

סיקורית חקירות

כללי:
יצחק מאיר קצין מצח לשעבר, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מחזור 1984 מטעם אוניברסיטת בר אילן.


את סיקורית חקירות ייסדתי בשנת 1980 תקופה יחסית קצרה לאחר שחרורי משרות קבע במצ"ח, בתחילת דרכי כחוקר פרטי עבדתי כבלש ועוקב פרילנסר וביצעי אך ורק חקירות ומעקבים בתחום האישות וחשיפת בגידות ברם, לכשהבנתי כי אני כשיר מנטלית ומקצועית בתחום דנן הקמתי כעבור מס' חודשים את משרד חקירות סיקורית.


במהלך השנים צברתי לקוחות בתחום האישות באמצעות עורכי דין ובהמשך על ידי פרסומים במדיות השונות של אותה תקופה.
כיום לאחר 40 שנות וותק וניסיון עשיר בתחום חקירות אישות וחשיפת בגידות אני יכול לומר כי אני מאוהב בעבודתי ולכן לא מפסיק לצאת יחד עם חוקריי למעקבי אישות וחשיפת בגידות.


למותר לציין כי לקוחותיי אשר מקבלים יעוץ בתחומי החקירות, נשמרים בדיסקרטיות רבה, ובמהלך ביצוע המעקבים מקבלים ישירות ממני או מראש הצוות הנמצא בשטח, דיווחים בזמן אמת, הכוללים תמונות וצילומים המעגנים מעשי כיעור, מראית עין או מעשה ניאוף של ממש.


למותר לציין כי ישנם לקוחות אשר אינם מעוניינים לקבל חומרים תוך כדי המעקבים, לפיכך, את כל החומר הנצבר קרי: תמונות, סרטי וידיו והקלטות סמויות מקבלים הם בסיום העבודה.


יודגש כי משרד סיקורית חקירות צבר עד כה 40 שנות ניסיון בחקירות אישות וחשיפת בגידות, כמו גם בחקירות כלכליות מקיפות במהלך טרום גירושין ולאחריו, דברים אלו מכינים את לקוחותיי לקראת הגירושין, על מנת שיקבלו את כל מה שמגיע להם על פי דין הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני בו מבוצע ונחתם הגט.


למותר לציין כי חוקרי משרד סיקורית כולם יוצאי מערכות הבטחון לגווניהם השונים, נושאים ברישיון חוקר פרטי חלקם הגדול נושא ברישיון לקיום משרד חקירות. כל חוקרי המעקבים והבילוש במשרדנו נושאים בידע טכנולוגידיגיטאלי איתן דבר התוD7ם רבות לחקירות איכות, הבאים לידי מימוש בפסיקות ביתי המשפט ובית הדין הרבני.

 

*חושדים שבן זוגכם בוגד בכם?
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות, צרו קשר.
או התקשרו לאיציק מאיר בעלים ומנהל סיקורית חקירות.
טלפקס: 03-9646198.
טל' נייד: 053-6202089.
אימייל: itzik167@Walla.co.il


רשיונות: ברשותנו רישיון חוקר פרטי ורישיון לקיום משרד חקירות פרטיות.
שיתופי פעולה: משרדנו עובד בשיתופי פעולה עם משרדי חקירות בארץ ובחו"ל.
זמני פעילות: אנו זמינים כל ימות השנה 724.
חברויות: אנו חברים בלשכת חוקרים פרטיים למן יום היווסדה.
תשלומים: אפשר בלק מהמקרים לשלם בכרטיס אשראי!
רוב התשלומים מבוצעים כדלהלן: 50% לפני תחילת העבודה ו – 50% בתום העבודה ובמהלך הגשת הדו"ח וחומרי החקירה קרי תמונות, סירטי וידיו והקלטות סמויות.
מחירי חקירות ומעקבים נמסרים ללקוחות אך ורק לאחר שיחת טל' ופגישה אישית.
הסכמי עבודה: על הלקוחות לחתום על הסכם עבודה בטרם ביצועה.

 

סיקורית חקירות