ארון שירות לפי מידה לבית ולמשרד

ארון שירות או ארונית שירות...?

ארון שירות מתחת למדרגותארון שירות בבית מהווה את הפתרון האולטימטיבי לאחסון מגוון פריטים שימושיים בחיי היומיום שלנו, שעל אף השימוש היומיומי שלנו בהם. כאשר תכננו ועיצבנו את סביבת המגורים או המשרד שלנו, לא לקחנו את הצורך באחסונם בחשבון.
נציין שגם כאשר אנו גרים בבית חדש שעוצב ותוכנן עבורנו, הרי שבמקרים רבים כעבור זמן לא רב מכניסתנו לביתנו או לדירה שעוצבה עבורנו, מתעורר הצורך באחסון מוצרים וכלים שאולי לא היו קיימים כאשר הבית תוכנן מלכתחילה. זה הרגע בו עלינו להזמין נגר שיתכנן ויתאים לנו ארון שירות או ארונית שירות.

 

בחברה הצרכנית בה אנו חיים קיימת תופעה המשותפת לכל שכבות האוכלוסייה והיא, הנוהג להתחדש חדשות לבקרים, במוצרי חשמל לבנים (בעיקר למטבח), אשר קצב השינויים וההתפתחות בהם מדהים. התוצאה היא שבמרבית משקי הבית והמטבחים קיימים מוצרי חשמל רבים שאינם בשימוש כמעט וארון שירות הוא מקום אידאלי לאחסונם של מוצרי חשמל אלה לעתים כאשר המקום מצומצם נסתפק בארונית שירות.

 

תכנון ועיצוב ארון שירות בהתאמה אשית, הנו אתגר שראוי להטילו על נגר בעל בעל ניסיון רב בתחום מכיוון שנדרשת התאמה ושילוב בין צורכי הלקוח, אתם, לבין המיקום הפיזי בו אמור ארון השירות להיות מוצב. התוספת של רהיט לחלל קיים הן בבית והן במשרד, מאלצת את הנגר שיעצב אותו עבורנו, להתחשב בגודל המרחב העומד לרשותו ולהחליט יחד אתנו האם נציב במרחב הקיים ארון שירות או ארונית שירות.

בארון שירות ניתן לאחסן, באם עוצב ותוכנן כראוי, כלי ניקוי, חומרי ניקוי, מגבות ואפילו שואב אבק. בארונית שירות, כאמור ניתן לרכז עבורנו את כל אותם כלי ניקוי וחומרי ניקוי למקום אחד להקלה וייעול השימוש בהם.
נדגיש שעל פי מיקומו וייעודו של כל ארון שירות יש לעצבו ולהתאימו בדיוק המרבי להתאמה למיקומו תוך מתן מענה מיטבי לצורכי האחסון של בני הבית.

ארון שירות לכניסהסוגים של ארון שירות

ארון שירות למטבח אמור לקחת בחשבון שבאותו ארון ניתן יהיה לאחסן הן חומרי ניקוי וכלי ניקוי והן מוצרי חשמל ואפילו מזון יבש (קופסאות שימורים, שמן, מוצרי יסוד יבשים ועוד). לשימוש זה יהיה על הנגר לתכנן מצב של הפרדה בין החלקים השונים של הארון כך שלא יוצר מגע כל שהוא בין חומרי הניקוי והמזון למשל.

ארון שירות לאמבטיה יכיל לרוב הן חומרי ניקוי וכלי ניקוי והנוסף ניתן להוסיף מדפי מגבות ובמידה וקיים מקום פיזי אפילו המייבש ומכונת הכביסה יכולים להיות משולבים בארון השירות הזה.

ארון שירות למשרד בו ניתן לאחסן הן ציד משרדי והן מצרכים הקשורים לפינת הקפה למשל. במידה והמקום מאפשר זאת ניתן לבנות ארונית שירות שתשולב בפינת הקפה או אפילו סביב מכונת הצילום.

 

נסכם שארון שירות הנו הפתרון הטוב ביותר עבורכם כאשר על אף כל התכנונים אתם מוצאים שבבית או במשרד מצויים חפצים, חומרי ניקוי, צורכי משרד וכו שלא ניתן למצוא להם מקום אחסון הולם. הצעד המתאים ביותר למצב זה הוא יצירת קשר עם נגר המתמחה בעיצוב וייצור ארונית שירות לשילוב בביתכם.