לארוז את הזיכרונות בקליק

מעבר דירה הוא פרויקט מרגש בעל משמעות עצומה.

הצורך הזה לאסוף את כל תכולת הבית, בגדים, ספרים, חפצים אישיים ובעיקר זיכרונות ולארוז בקרטונים מעורר אמוציות מעורבות, מצד אחד התלהבות מהעתיד לבוא ומאידך חשש של איך לארוז את הכל נכון ולמצוא את הארגזים המתאימים.

 

ארגזים למעבר דירה

מעבר דירה זאת הזדמנות לשינוי ולא רק במגורים, יש כאן הזדמנות להתחדשות והתרעננות, לא רק מבחינת מקום מגורים, אלא גם מבחינת חפצים. אנשים אוספים פריטים רבים במהלך השנים, רובם אוגרים בארונות, ארגזים, מגרות ולא תמיד עושים שימוש במה שמאחסנים. כך שמידי פעם ובעיקר בעת מעבר דירה יש אפשרות לרענן, לדלל ולהשאיר מקום לרכישות חדשות.

 

לשחרור של חפצים יש משמעות עמוקה, גם של פרידה אך בעיקר של ניקיון לקראת הבאות. בפאנג שוואי, התורה הסינית העתיקה, מעודדים אנשים לא לאגור מאחר ואגרנות חוסמת את האנרגיה מלזרום. ההמלצה היא לתרום את הישן, לתת לאנשים ליהנות ממה שכבר אין לכם בו שימוש כי "זבל של אדם אחד, הוא אוצר של האחר".

 

כאשר מחליטים לעבור דירה וסוגרים את מועד המעבר, מומלץ עוד טרם האריזה למיין את החפצים. מה שנשאר יעבור לארגז וימשיך את המעבר למקום החדש. חשוב להתאבזר בכמות ארגזים מתאימה ולא להישאר נטולי קרטונים ברגע האמת. לרכישת ארגזים למעבר דירה הקליקו.

https://www.kartonimbeclick.co.il/

 

ניתן למצוא היום שפע של קרטונים בגדלים שונים ולמטרות מגוונות. יש קרטון דו גלי חזק במיוחד לאריזות של ציוד כבד, כמו קלסרים, אלבומי תמונות וספרים. יש קרטונים חד גליים קלים לאריזת בגדים ומצעים, ואפילו קרטון גבוהה לתליית בגדים כדי שחלילה לא יתקמטו. מומלץ לדאוג לארגזים מבעוד מועד ולצרף אליהם את חומרי האריזה הנוספים הנדרשים לאריזה קלה, יעילה ומהירה.

 

על מנת לעשות את המעבר אפילו חלק יותר ולהקל על פירוק הארגזים, מומלץ מאוד לארוז לפי חדרים ולרשום על כל ארגז את התכולה ואת החדר. חשוב שלא לציין ציוד יקר ערך ובכלל דברים אישיים ויקרים עדיף לקחת לבד ברכב הפרטי. בכל אופן, על קרטונים קטנים וגדולים חשוב לציין בכתב בולט או במדבקה ייעודית היכן המובילים אמורים להשאיר את הארגז. אפשר לכתוב בטוש בולט או להדפיס מדבקות במדפסת הביתית ולהדביק מכל צידי הקרטון.

 

אם מנהלים את מעבר המגורים בצורה מאורגנת וחכמה סביר להניח שימנע כאב ראש ובלבול, המעבר יהיה מהיר ונטול תקלות. הדרך הנכונה היא לסדר לו"ז מוגדר, לחלק אחריות לכל מי שעוזר. להתחיל את המשימות כמה ימים קודם ולא לחכות לרגע האחרון, לא בסגירת הפינות עם אנשי המקצוע, המובילים וכד' ולא ברכישת הציוד הנדרש לאריזה, לניקיון הדירה ולמעבר. אפשר לעבור דירה בקליק, ללא תסכול או עצבים מיותרים ואפילו ליהנות מהחוויה.