אפליקציה לאנשי מכירות

הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו אפשרה לתחומים רבים לשדרג ולשפר את דרכי העבודה שלהם, להקל על העובדים והלקוחות ולייעל את התהליכים כולם. בתחום המכירות לדוגמא, נוצרה בין היתר אפליקציה לאנשי מכירות התומכת בשתי שיטות המכירה בשטח הנפוצות ביותר:

  • Pre-Sale: זוהי שיטת המכירה המתנהלת באמצעות הזמנות המתקבלות אצל הארגון או סוכן המכירות, דואר, טלפונים ואפליקציות, משלל הלקוחות. כשמגיע שלב האספקה ללקוח, גם כאן התהליך מתבצע באמצעות האפליקציה המתקדמת המקשרת בין הנהגים המפיצים את הסחורה, מאפשרת החתמת הלקוח במקום, ואף משגרת מידע אונליין למחסנים והדרגים הגבוהים.

  • VanSale: שיטת מכירה זו משלבת בין הובלה ומכירה על ידי נהגים ברכבי הובלות. אלו יוכלו להוביל ליעדן הזמנות שהתקבלו מראש, אך בהגיעו אל הלקוח יוכל למכור לו מוצרים נוספים או לבצע שינויים בהזמנה קיימת. הכל כמובן, באמצעות הסמארטפון והאפליקציה החכמה המאפשרת שליחת חשבוניות, שינוי ויצירה של תעודות משלוח, קבלת תשלומים ועוד. 

מהם היתרונות של אפליקציה לאנשי מכירות

אם עדיין לא הצלחנו לשכנע אתכם מדוע אפליקציה לאנשי מכירות היא בדיוק מה שחסר לכם כדי להזניק את העסק שלכם קדימה, הרשו לנו לפרט מספר יתרונות;

  • להישאר מחוברים גם כשאין תקשורת – מסד נתונים המותקן על גבי המכשיר יאפשר לאנשי המכירות לעבוד בצורה יעילה וחופשית גם כאשר לא קיימת תקשורת לשרת. מה קורה כשהתקשורת חוזרת? המכשיר מבצע סנכרון של השינויים ומתעדכן בהתאם להמשך עבודה.

  • לעבוד במהירות – אנשי מכירות מתאפיינים בתזזיתיות ומהירות. אין דבר מרגיז יותר עבורם מעבודה איטית, מתוכנה שנתקעת כל רגע ומזמן שמתבזבז על פתרון בעיות. האפליקציה פועלת כך שהמכשיר יפעל במהירות הבזק, ויאפשר לאנשי המכירות לבצע את עבודתם במהירות.

  • ידידותי למשתמש – ואפרופו זמן, למי יש זמן ללמוד תוכנה חדשה ומסובכת? האפליקציה בנויה על תשתית נוחה, פשוטה וידידותית למשתמש, כך שניתן לקבל את מלוא המידע במינימום לחיצות כפתור והתעסקויות, בכדי להשלים את התהליך הנדרש באותו רגע. 

  • התאמה לארגון – לכל ארגון דרישות וצרכים משלו עבור אפליקציה לאנשי מכירות שתחתיו. ניתן לבצע התאמה מלאה של האפליקציה לצרכי הארגון וכך לסייע להתייעלות העבודה.

  • מי משתמש באפליקציה? – ובכן, התשובה היא כולם. אבל לא לכולם יש הרשאה לכל המידע המוצע באפליקציה. לדוגמא, דרג המנהלים הבכיר יזכה להרשאות למידע רב יותר, בעוד שמנהלי הביניים יקבלו גישה אך ורק למידע הרלוונטי לתחום עיסוקם. 

זה הזמן להתקדם

כעת, אתם מבינים בעצמכם עד כמה אפליקציה לאנשי מכירות תסייע לארגון שלכם לצמוח. עבודה יעילה יותר, ידידותית וקלה יותר שתהפוך את כל התהליך לפשוט יותר עבור העובדים, תדרבן אותם להשקיע יותר ולהביא תוצאות טובות יותר. לייעוץ, הכוונה והתאמה של האפליקציה לצרכים והדרישות שלכם צרו קשר עוד היום, והצטרפו גם אתם למירוץ להצלחה בטוחה בעזרת אפליקציה מהמתקדמות ביותר בשוק.