איך תגרמו לגולשים להישאר יותר באתר האינטרנט שלכם?

איך גורמים לאתר שלנו ליהנות מטראפיק (TRAFFIC) מוגבר? כיצד גוגל מודד את איכות האתר שלנו? בעזרת מספר צעדים וטיפים טובים, תוכלו לגרום לגולשים להישאר זמן רב יותר באתר האינטרנט שלכם. איך עושים את זה ובמי מסתייעים? בואו נדבר קידום אתרים.

נראה שלא משנה במה נבחר לעסוק ולאיזה תחום להיכנס, נתמודד עם תחרותיות בגוגל. בניית מותג היא תהליך רחב מאוד, שבימינו גם חייב לכלול בניית אתר אינטרנט מעוצב נכון. לאחר שבניתם את אתר האינטרנט שלכם, תצטרכו לקדמו בגוגל ולשווקו אל קהל היעד שלכם. במקרים רבים, אתרי אינטרנט נבנים באופן חובבני, מה שגורם לגולשים לנטוש את האתר במהירות.

אתרי אינטרנט בעיצובים חדשניים ורעננים

מה ז"א אתר אינטרנט חובבני? אם למשל השתמשתם בקבצי וידאו מאוד כבדים או בתמונות כבדות, ייקח זמן מה לאתר האינטרנט שלכם להיטען. למה זה יוביל? נכון, נטישת האתר על ידי הגולש. נוסף על כך, כדאי לדעת שזמן טעינת דפי האינטרנט הוא אחד המדדים אותם גוגל מוודא תמיד. זכרו, עיצוב אתרים חדשני מתבצע בצמוד לאופטימיזציה נכונה של הדפים באתר. 

במידה והטעינה של דפי האינטרנט שלנו באתר כבדים, אנו נמוקם נמוך יותר בתוצאות החיפוש. בין אם אתם תרים אחר חברת קידום אתרים מומלצת או חברת בניית אתרים מקצועית, אתם יודעים בדיוק מדוע אתם עושים זאת. בכדי להבדיל עצמכם מהתחרות הרבה שיש בחוץ, חברות בניית אתרים יצירתיות ישתמשו בכל הכלים האפשריים.

בניית אתר אינטרנט ב-2020

עיצוב אתרים חדשני הינו רק חלק מהתהליך של בניית מותג באינטרנט. אם נרצה לגרום לגולשים להישאר יותר זמן באתר, נוכל לנסות למגנט את קהל היעד באמצעות סרטוני וידאו יצירתיים או אפילו מצחיקים. מעבר לשימוש בסרטוני וידאו, ניתן גם להשתמש למשל באינפוגרפיקה.

מבלי לסבך יותר מדי, אינפו-גרפיקה נועדה לפשט מידע מורכב באמצעות גרפיקה ידידותית. אם למשל אנחנו משווקים ציוד רפואי באתר האינטרנט שלנו וצריכים לצרף הסברים מורכבים על המכשור או בנוגע לגוף האדם, מומלץ להיעזר ביוצרי אינפוגרפיקה מקצועיים.

עיצוב אתרי אינטרנט שמבדילים מהתחרות

גולשים יישארו באתר האינטרנט שלכם מתוך סיבות שונות, ואת הסיבות האלו יש לחקור. כאשר מתחילים שיווק בגוגל או קידום אתרים בגוגל, יש ראשית לבצע מחקר מתחרים נכון. בניית מותג בגוגל מצריכה את כל הכלים הכי מקצועיים, אותם ניתן לאתר אצל חברות בניית אתרים מומלצות.

עיצוב אתרים חדשני הוא תחילת התהליך של בניית המותג שלכם, אותו תמשיכו עם קידום אתרים מדויק ויעיל. זכרו, לא מומלץ להתפשר על עיצוב האתר שלכם ולא על קידומו בגוגל. המתחרים שלכם בטוח לא מתפשרים על קידום באינטרנט.