איך מורידים כולסטרול – מה זה כולסטרול?

כולסטרול זה למעשה הימצאות של שומנים בדם שלנו. יש להבדיל בין כולסטרול טוב שנחוץ לנו ובין כולסטרול רע אשר מהווה גורם לתחלואה שונה כמו מחלות לב ושבץ מוחי. כאשר יש לנו כולסטרול גבוה אנחנו נמצאים בסיכון גבוה לחלות במחלות שונות שיכולות להיות קטלניות. איך מורידים כולסטרול? ניתן להוריד כולסטרול בשילוב של מספר דרכים כמו לקיחת כדורים, שינוי תזונתי ועשיית ספורט. בשנים האחרונות רופאי משפחה רבים לא ממהרים לרשום תרופות להורדת רמת הכולסטרול בדם והם מפנים את המטופל שסובל ממנו קודם כל לעשות ספורט ודיאטה בריאה.

איך מורידים כולסטרול  -למה חשוב להוריד כולסטרול?

לפני שעונים על השאלה איך מורידים כולסטרול? חשוב לדעת למה בכלל חשוב להוריד אותו? חשוב להוריד כולסטרול כי הוא יכול לגרום לנו לחלות מאוד במחלות לב או מחלות כמו שבץ מוחי ולחץ דם גבוה. אנשים שיש להם כולסטרול גבוה סובלים מאוד ממחלות משנה כמו מחלות לב, התקפי לב, לחץ דם גבוה וגם כאבי ראש, בחילות ולעיתים במקרים קיצוניים שבץ מוחי. הסכנות שבכולסטרול הרע הן רבות והן יכולות לסכן מאוד את החיים שלנו ולפגוע באיכות החיים הטובה שלנו.

איך מורידים כולסטרול - ספורט

איך מורידים כולסטרול? אחת הדרכים הכי טובות להוריד כולסטרול היא לעשות ספורט. עשיית ספורט באופן שגרתי בכל יום או מספר פעמים בשבוע יכולה לסייע לנו מאוד להוריד את רמות הכולסטרול בדם שלנו. כאשר אנחנו צריכים לעשות ספורט אנחנו לא חייבים לרוץ או לעשות ספורט מאומץ מאוד. ספורט פשוט כמו הליכה במשך כל יום במשך ארבעים דקות. ההליכה צריכה להיות מאומצת ומהירה וכך היא תסייע לנו לרדת במשקל וגם תוריד את רמת הכולסטרול שלנו. הליכה מהירה יכולה לסייע לנו להרגיש הרבה יותר טוב והרבה יותר מאושרים והיא מומלצת לכל אחד.

איך מורידים כולסטרול -תזונה

איך מורידים כולסטרול? קודם כל על ידי שינוי תזונתי. התזונה המערבית המודרנית מלאה במאכלים מלאי כולסטרול כמו גבינות שמנות ובשר אדום. גם אוכל מטוגן הוא אוכל רווי בכולסטרול וגם פחמימות. רוב האנשים שיש להם כולסטרול גבוה יסבלו מעודף משקל, אך למעשה גם אנשים שמשקל גופם תקין יכולים לסבול מכולסטרול. למעשה מחקרים רבים הראו שכולסטרול רע קשור גם לתורשה ולגנטיקה. אם אנחנו רוצים להוריד את הכולסטרול אנחנו חייבים לעשות שינוי באורח החיים שלנו לאורח חיים בריא.

חשוב מאוד לשמור על אורח חיים בריא כי רק כך נוכל לשמור על הבריאות שלנו. שמירה על אורח חיים בריא תסייע לנו לא רק בהורדת הכולסטרול שלנו אלא גם בהורדה של לחץ הדם והסוכר שיש לנו בדם. שמירה על איכות חיים טובה ואורח חיים בריאה יכולה לאפשר לנו ליהנות יותר ולהרגיש טוב יותר לאורח זמן.

 

פרסום עסקים באינטרנט - צימפי
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר