איך לחגוג את ולנטיינס?

 

איך לחגוג את ולנטיינסהנה זה שוב מתקרב, התאריך הזה ה- 14 בפברואר, יום האהבה, ולנטיינס. אז מה לא אמרו עליו: שזה דביק, שזה מיושן, שוולנטיין היה בכלל סופר אנטישמי. אבל בסופו של יום כולנו נופלים בפח של אותם לבבות אדומים, ואיך שמגיע היום הזה עוסקים בקדחנות בשאלה איך נציין אותו עם החצי השני שלנו. אז מה זה יהיה? הנה כמה הצעות מגניבות שהן מעט מחוץ לקופסה בשביל לחגוג את החג השבלוני הזה.

במקום פרחים ושוקולד

קודם כל תנו לנו לתת לחלק הגברי שבינכם "אזהרת מסע". אם היא חשובה לכם אל תעזו לדלג על היום הזה מהסיבה הפשוטה שלכל אחת יש חברה, ולה יש עוד חברה ובזמן שהן כולן כבר מבלות בדייטים לוהטים, האהובה שלך תתהה למה היא לא. במקרה הזה גם המשפט: "אני אוהב אותך", לא יציל אותך. כי בואו נודה על האמת כולנו אוהבים קצת קיטש כשהאהבה בוערת, גם אם האהובה שלך היא מ"כית קשוחה בגולני.

 

אם חשבת שפרחים ושוקולד יספקו אותה, צר לנו להרוס לך את המיתוס. לא כולן אוהבות פרחים, כן לא לכולן יש אגרטל פנוי בבית, לא כולן יודעות לזהות את סוגי הפרחים ויש כאלו שפרחים פשוט עושים להן אלרגיה. ובאשר לשוקולד... טוב זאת כבר מתנה שמגיעה יש לצמיגים המיותרים. ומה בכלל ציפית? שהיא תשב לבלוס את החפיסה מולך. בינינו לא ממש חידשת, אז אולי תתקדם.

 

מה שבטוח הוא שתצטרך להביא משהו, העיקר אל תגיע בידיים ריקות. אבל... במקום להביא לה איזה חפץ שהיא אולי תשתמש בו ואולי לא, עדיף לחשוב על חוויות משותפות שרק עשויות לחזק את הקשר ביניכם.

לטייל על שפת הים

כחוויה אפשר פשוט לצאת למסעדה או לבית קפה ולציין את היום הזה, אבל זה מה שעושים כולם לא? אז הנה הצעה למשהו מיוחד. אולי לפני המסעדה תלכו לאן שהוא כמו לדוגמה לשפת הים. תחשבו על זה טיול לאורך הים, בשעת השקיעה, כשהשחפים עפים ברקע, יכול להיות אחד הבילויים הרומנטיים ביותר שלכם אי פעם. תוכלו אפילו לכתוב על זה סטטוס או להעלות תמונה לאינסטגרם ולגרום לכולם לקנא איך אתם חוגגים את האהבה שלכם בצורה הכי רומנטית שיש.

 

ללכת לשוק

אם אתם אוהבים לאכול, אבל לא בדיוק ברור מה, או פשוט אוהבים לאכול ומהכל. תוכלו להצטרף לטיול טעימות בשווקים. אפשר לעשות זאת לבד, או להצטרף למדריך או קבוצה. ככה תוכלו לסייר ברחובות הסמוכים לשוק ובסמטאותיו המרכזיות, תכנסו לחנויות המתמחות במאכלים שונים ותגיעו לכל אותם דוכנים מובחרים. תצליחו לטעום וגם לשמוע סיפורים והסברים מרתקים על השוק, חומרי הגלם הייחודיים שבו, וגם לטעום קצת מההיסטוריה שלו. סיורים כאלו מתקיימים בשווקים השונים ברחבי הארץ ואפשר פשוט להרשם אליהם באמצעות גלישה באינטרנט.

 

לצאת לחדר בריחה

אבל, אם אתם מעט יותר אקסטרימיים, הנה הצעה מפתיעה עבורכם. אולי השנה, במקום פרחים, דובונים מגולפים ושוקולד תצאו לבלות יחד בחדר בריחה. ראשית, עלינו לומר שייתכן שאין מדובר בבחירה הטובה ביותר עבור כולם. כי בינינו אם החצי הטוב יותר שלכם מצפה למשהו חמוד וחביב (מלבדכם כמובן) או למשהו מתוק, ייתכן שאתם לוקחים סיכון, אבל אם החצי השני שלכם ממש באותו ראש, אז מדובר בהחלטה מנצחת. כי למצוא זמן לבלות יחד זה לפעמים לא פשוט כמו שזה נשמע. אז למה לא לבלות את הזמן שיש לכם יחד באופן קצת יותר פעיל מהרגיל ובחדר ששניכם נכלאתם בו מרצונכם, חשבתם על משהו יותר רומנטי מזה?

בהתחשב בעובדה שתקשורת תהיה מפתח להצלחה שלכם בחדר בריחה, ורק אם תשתפו אחד את השני בכל הממצאים שלכם תצליחו לברוח ולפצח את חדר הבריחה. וכי העובדה ששיתוף פעולה בין שניכם יהיה המפתח השני להצלחה, ויאפשר לכם יחד לפתור את אינספור החידות ביחד, ולהכות יחדיו את כל המכשולים שמונחים לפניכם, הנה משהו שיכול לבנות עבורכם חוויה מיוחדת ובהחלט מעשירה.

ברור שפתרון חדר בריחה בהצלחה רק יעצים אתכם ואת הקשר שלכם. לא חשוב מה זה יהיה גם אם  שניכם פתרתם תעלומת רצח, ברחתם מהזומבים, גנבתם יהלום, או פשוט הייתם בוני וקלייד או מר שרלוק וגברת ווטסון, או לחילופין הניצולים האחרונים בכדור הארץ - אתם זוג מנצח.