איך לבחור מצלמות IP ? טיפים שחובה להכיר

מה זה מצלמות IP?

מצלמות אבטחה IP הן מצלמות שמתעדות ומצלמות את מה שקורה בשטח המצולם ויודעות לשדר או ןליין את המתרחש ליעד ברשת האינטרנט. היעד הזה יכול להיות שרת אינטרנט שממנו ניתן לקבל את המידע דרך בגלישה ישירה עם משתמש וססמא, וכך בעצם אנחנו יכולים לראות מה קרה בנקודה מסוימת און ליין דרך הסמארטפון שלנו.

היעד גם יכול להיות ישירות מכשיר הסמארטפון שלכם ללא שרת באמצע. מצלמות IP נותנות לנו מענה של לדעת מה קורה בנקודה מסוימת בזמן מכל מקום בעולם .

מצלמות IP

למי מתאימות מצלמות IP

מצלמות IP מתאימות להורים ששוכרים מטפלת ורוצים לקבל את היכולת לראות מה היא עושה עם התינוק שלהם און ליין, מצלמות IP יכולות גם להתאים למי שעורך אירוע כגון חתונה או בר מצוה ויש אורח מאד חשוב מחו"ל או לחלופין בארץ שאינו יכול להגיע.

 

במצב כזה מצלמת ה IP תשדר באופן איכותי את מה שקורה ישירות אליו והוא יוכל להיות חלק מהאירוע.
מצלמות ה-IP מגיעות בזיווד נוח וקומפקטי. ניתן למצוא מצלמות מיוחדות לתאורה נמוכה, לעמידות גבוהה בתנאי מזג אוויר קשים. מצלמות בעלות סריקה אופטית ואפשרויות אאודיו.

 

טיפים לבחירת מצלמת אבטחה

כאשר בוחרים מצלמת אבטחה IP, יש צורך להביא בחשבון מספר פרמטרים עיקריים:

  • תנאי תאורה – האם הצילום יעשה רק ביום או גם בלילה? האם בלילה יש תאורת עזר או שהצילום מתבצע בחושך מוחלט?

  • מרחקי צפייה – מהו המרחק ממנו רוצים לצלם? האם המצלמה צריכה לצלם במרחק של 10 מטר או במרחק של 30 מטר ומעלה?

  • מיקום המצלמה – האם המצלמה ממוקמת בתוף הבית בתנאי סביבה מוגנים או שהיא מותקנת בחוץ, תחת כיפת השמיים וחשופה לגשם, רוחות, לכלוך ועוד? האם במשך היום, קרני השמש פוגעות ישירות במצלמה ועלולות לגרום לסנוור?

  • צורת המצלמה – האם יש צורך במצלמה רגילה או במצלמת כיפה? האם במצלמה גלויה או נסתרת?

  • דרישות אחרות של הלקוח – האם יש צורך בזום אוטומטי? האם יש צורך בתנועה של המצלמה? האם המצלמה רק מצלמת או יש צורך לחבר מערכת הקלטה (DRV)...

 

סיבים מספקת מגוון רחב של פתרונות אבטחה, מצלמות אבטחה ועוד למגוון לקוחות מוסדיים, חברות פרטיות, אנשים פרטיים ועוד. להלן מדגם מייצג של הלקוחות שלנו.

ספקים של מצלמות IP

 

סיבים תשתיות תקשורת עם הספקים המובילים של מצלמות הIP -מצלמות שך חברת BOSCH ועוד. סיבים עובדת ישירות מול היבואנים הגדולים של המצלמות וכך חוסכת לך פערי תיווך. חברת סיבים משווקת גם מצלמות אבטחה IP  של חברת  BOSCH.חברת BOSCH  הגרמנית ידועה באיכות ואמינות מוצריה.