איך לבחור חברת הדברה מעולה ע"פ המלצות האינטרנט?

האינטרנט הוא גדול ולכן הדרישה לחברת הדברה לא קטנה, עכשיו הבעיה היא איך לבחור אותה בין שלל עצום של חברות, השאלה הזאת העסיקה ועדיין מעסיקה לא מעט פרטיים ובעלי עסקים אשר נדרשים לבחור חברה, ובכן במאמר זה ניתן לכם את ההמלצות שעל פיהם אנו בוחרים שירות ולא משנה איזה שירות.

לפני שנמשיך אנו נרצה לתת לכם כיוון לחברה שנראית סבבי והיא חברת הדברה Eco-Pesti

מפות גוגל – דרך נחמדה המבוססת על המלצות גולשים


תחילה אנו נכנסים לאתר גוגל מפות ובו נכתוב את השירות המבוקש, במקרה שלנו זה חברת הדברה, תחילה נבחר את החברה שהכי נראית טוב בעין, לאחר מכן נוכל לראות את כל הנתונים והמידע המוצג לנו, במחשב PC נרד מטה ונראה את סיכום דירוג הביקורות ומעט מטה נוכל לראות תגובות של אנשים אמיתיים ומה הם חשבו על העסק, רמת שירות, מוצר, וכו'.

גוגל מפות זו דרך מעולה לבחון עסק האם הוא באמת ראוי לנו והאם הוא באמת אמין.

פייסבוק – דרך חדשה יחסית אך הוכחה כמועילה


פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם המונה כמיליוני גולשים בחודש, אך זה לא הסיפור בנוגע לכל העסקים הדרך שעובדת בפייסבוק היא המלצות מפי הגולשים באתר הדומה מאוד לגוגל מפות, אך יותר אישית ואמינה. מכיוון שאפשר לראות את הביקורות ולבחון האם הן אמיתיות מהסיבה הפשוטה שכל ביקורת צמודה לפרופיל ואותו ניתן לבחור בקלות האם הוא פקטיבי או אמיתי.

כל מה שנצטרך לעשות הוא להיכנס לדף רשמי של עסק מסוים, ניתן לרשום בחיפוש "חברת הדברה" ולבחור דף רצוי, לאחר מכן נראה שיש נתונים שונים שאולי יהיו רלוונטים לנו כמו: זמן תגובה (זמינות העסק) כמות לייקים, ועוד. אך הדבר שהכי חשוב לנו במקרה שלנו זה הלשונית "ביקורות" ובה ניתן לצפות באנשים אשר הביעו את דעתם ובפרופיל שלהם.

דרך נוספת ואחרונה – אינדקסים לוחות
אינדקסים לוחות: יש לא מעט אינדקסים שממש אבל ממש מעולים ואמינים, כמו: זאפ, איזי, ועוד.
אשר מעולים ונותנים ביקורות ומידע נוסף על העסק, אומנם אנו לא יודעים בוודאות עם הביקורות אכן אמיתיות אך לפחות אנו מקבלים אינדיקציה מסוימת על העסק.


לאחר שבחרנו את העסק שאותו אנו רוצים להזמין, ניתן לחפש אותו עוד במנוע חיפוש האהוב עלינו – גוגל. וניתן לראות אולי עוד ביקורות מאתרים נוספים אך זכרו שלא כולם אמינים ויש לקחת זאת בחשבון.

אנו מקווים שתקחו ותיישמו את הדברים הללו, והכי חשוב לא לבחור שום שירות בצורה אקראית לפני בחינה אפילו קצרה של אותו העסק, אלה אם כן אתם ממש ממהרים או עצלנים :]

בהצלחה, אתר המלצות.