איך תבחרו את חברת הביטוח שלכם?

איך תבחרו את חברת הביטוח שלכם?

 

על אף שאנשים רבים אינם מודעים לכך או חושבים על כך, תחום הביטוח הוא תחום חשוב למדיי, שכן ביטוח בדרך כלל ילווה אותנו מגיל צעיר ועד הבגרות ומעבר לכך, ויגן עלינו מפני בעיות, תקלות או אסונות כלשהם אשר עשויים לפקוד אותנו במהלך חיינו. בשל העובדה כי מדובר בתחום חשוב אך עם זאת מורכב, אנשים רבים אינם יודעים או מבינים לעומק כיצד לבחור חברת ביטוח ועל אילו פרמטרים עליהם לתת את הדעת. בדיוק מסיבה זו, ריכזנו עבורכם ארבעה פרמטרים עיקריים, אליהם חשוב לשים בבואנו לבחור חברת ביטוח. לגזור ולשמור.

חברת ביטוח זמינה ונגישה

הזמינות של חברת הביטוח שלכם היא עניין מהותי וחשוב, שאין להקל בו ראש. מרבית הביטוחים שאנו רוכשים נוגעים לבריאות או להתנהלות השוטפת שלנו, ועל כן, זמינות החברה היא חשובה מאין כמותה. כאשר אנו נתקלים בבעיה כלשהי, לרוב נזדקק לשירותי חברת הביטוח באופן מהיר יחסית. מסיבה זו, חשוב מאוד לוודא שחברת הביטוח שלנו זמינה לנו ברוב שעות היממה, או לחילופין – במקרים דחופים ויוצאי דופן. אין פירוש הדבר שעלינו לבחור אך ורק בחברת ביטוח שעובדת במתכונת של 24/7, אך עם זאת, רצוי לוודא שקיים מענה במקרים דחופים, או שהחברה זמינה לנו ברמה היומיומית לכל הפחות.

 

ביטוח רכב

התנהלות במקרה של תביעה

מעבר לעניין הזמינות, חשוב מאוד לוודא שחברת הביטוח שלכם מתנהלת באופן הוגן ושירותי עם לקוחותיה במקרה של תביעה. למרבה הצער, בשוק קיימות כיום לא מעט חברות אשר מנסות להתנער מאחריות במקרה של תביעה, ודורשות מלקוחותיהן מגוון של פעולות בירוקרטיות מתישות ואישורים רבים, אשר עלולים לגרום למבוטחים רבים להתייאש ולזנוח את הגשת תביעת הביטוח. אין ספק כי במקרה של תביעה, בירוקרטיה היא עניין בלתי נמנע. עם זאת, חשוב לבחור בחברת ביטוח אשר נכונה לסייע ללקוחותיה בתהליך, וכמו כן מלווה אותם לכל אורכו, ולא בחברה אשר מקשה על לקוחותיה מתנערת מאחריות.

מחירים ופוליסות

הפוליסות, המחירים שלהן וגובה הכיסויים הקיים בהן, עשויים כולם להשתנות משמעותית בין חברה לחברה. בבואכם לרכוש פוליסת ביטוח מחברה כלשהי, חשוב מאוד להבין היטב את תנאי הפוליסה, ולבחור בחברה המציעה לכם את הפוליסה המשתלמת ביותר – הן בהיבט של המחיר החודשי שאותו תשלמו, הן בהיבט של הכיסויים והן בהיבט של ההרחבות השונות הקיימות בפוליסה. חברת ביטוח טובה ואיכותית, בדרך כלל תדע כיצד להתאים לכם את הפוליסה הטובה ביותר, בהתאם ליכולתם הכלכלית וצרכים אינדיבידואליים שלכם, ותמנע מהמלצות על תוספות מיותרות בפוליסה שלכם.

חברת ביטוח מנוסה ומקצועית

ניסיון ומקצועיות הם פרמטרים שאין להתפשר עליהם בעת בחירת חברת הביטוח. בדרך כלל, רצוי לבחור בחברת ביטוח מיומנת ומקצועית, אשר מציעה ללקוחותיה מגוון של סוגי ביטוחים שונים, ובכלל זה ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח רכב, ביטוח עסק ועוד. עם זאת, מגוון סוגי הביטוח שאותם מציעה החברה, אינו מהווה בהכרח ערובה למקצועיות החברה ובמידת הניסיון שלה.

 

לכן, כדאי גם לוודא שהחברה שבה אתם מעוניינים לעשות ביטוח היא חברה ותיקה, אשר קיימת בשוק מספיק שנים ויודעת כיצד לתפעל תביעות או בעיות שונות. חברת "הכשרה" היא חברת ביטוח איכותית, מנוסה ומקצועית, המציעה ללקוחותיה מגוון של סוגי ביטוחים שונים, בהתאם לצרכים האינדיבידואלים שלהם.