איזון סוכרת -מה זה בעצם סוכרת?

מחלת הסוכרת סוג 2 היא מחלה הנגרמת לרוב בגלל תזונה לקויה העשירה בסוכרים ופחמימות. כאשר אדם מסוים חולה בסוכרת הוא צריך ללמוד לאזן את רמות הסוכר בדם שלו כך שהן לא יהיו גבוהות מדי. איזון סוכרת למעשה מדבר על איזון רמות הסוכר בדם בין עם על ידי לקיחת תרופות ובין עם על ידי שינוי אורח החיים והתזונה האישית. כאשר נשקיע בגוף שלנו ונשמור עליו נוכל להרגיש הרבה יותר טוב גם בטווח הקרוב וגם בטווח הרחוק. איזון מחלות שונות שתלויות במידה רבה בתזונה כמו למשל כולסטרול או סוכרת יכולה לאפשר לנו להרגיש הרבה יותר צעירים והרבה יותר טוב.

איזון סוכרת – איך מאזנים סוכרת?

איזון סוכרת יכול להיות דבר שקשה לעשות אותו לבד. איך מאזנים בעצם סוכרת? אם אנחנו רוצים לאזן את הסוכרת שלנו אנחנו חייבים להיעזר באנשי מקצוע מומחים לכך. דיאטנית, רופא משפחה או נטורופת יכולים לסייע לנו לאזן את רמות הסוכר בדם שלנו. גם מאמן כושר מקצועי יוכל לסייע לנו לאזן את רמות הסוכר בדם שלנו. איזון רמות הסוכר בדם שלנו יאפשר לנו להרגיש טוב יותר כך שנחלים והבריאות שלנו תהיה הרבה יותר מאוזנת מכל בחינה שלא נסתכל על זה.

איזון סוכרת – למה חשוב לאזן סוכרת?

איזון סוכרת זה דבר חשוב מאוד. כאשר הסוכרת לא מאוזנת בגוף אז איכות החיים שלנו נפגעת. סוכרת לא מאוזנת יכולה להוביל למצבי קיצון של כריתת רגליים, שבץ מוחי, התקף לב ועוד הרבה בעיות בריאות אחרות. כאשר אנחנו לא דואגים לאיזון מחלת הסוכרת בגוף שלנו אנחנו מסכנים את עצמנו ואנחנו יכולים לסבול גם מכאבים רבים ובעיות בריאות לא נעימות. אף אחד לא רוצה להיות חולה וכאשר אנחנו שומרים על הבריאות שלנו אנחנו הופכים את איכות החיים שלנו להרבה יותר טובה לאין שיעור.

איזון סוכרת – בעזרת שינוי אורח חיים בריא

איזון סוכרת יכול להיות בעזרת שינוי אורח החיים שלנו לשינוי אורח חיים בריא. שינוי אורח חיים בריא כולל עשיית כושר גופני ופעילות גופנית וגם שמירה על דיאטה ותזונה מופחתות בשומן, סוכר ופחמימות. בעזרת שינוי אורח החיים שלנו אנחנו יכולים להוריד את כמות הסוכר בדם שלנו. הורדת כמות הסוכר בדם שלנו תאפשר לנו להיות בריאים יותר ורעננים יותר.

הבריאות שלנו היא לא דבר שיש לשחק אתו. כאשר אנחנו מזלזלים בגוף שלנו הוא הופך להיות חולה. אם אנחנו נאכל את כל מה שאנחנו רוצים בלי לשים לב לכמויות השומן והסוכר אז אולי יהיה לנו טעים אבל הגוף שלנו יהיה חולה. השקעת מחשבה בתזונה שלנו ובספורט שאנחנו עושים יכולה לאפשר לנו להרגיש בריאים יותר וגם לדחות מצבים של מחלות כמו סוכרת, שבץ או התקפי לב.