אטרקציות בטבריה

אטרקציות בצפון מזווית חדשהאטרקציות בצפון מזווית חדשה

רק המחשבה על מים מרגיעה רבים מאתנו. לחופי הכנרת קיימות הזדמנויות רבות שכוללות מים ומרעננות את הגוף והנפש. יש אטרקציות בצפון שאין מספיק מילים לתארן. הן כוללות מרחצאות מים חמים, מתחמי טיפולים וספא מרגיע  כמו שקיימים במקומות כמו מלונות בתל אביב ליד הים – כל התנאים הטובים לנופש איכותי. הצוות המקצועי שלנו, אתר הנופש המוביל בישראל, השוכן על שפת הכנרת, מספרים על המרחצאות, הסאונה ועל הטיפולים המבריאים.

 

מרחצאות

אטרקציות בצפון לא מסתכמות רק בשיט בכנרת או טיולים לאורך החוף. יש אנשים עבורם אטרקציה אמיתית היא להימצא במקום שמאפשר הרפייה לכל הגוף ופנאי למחשבה ולרגש. מאז ימי קדם טבילה במי מעיינות נחשבה למרפאת. בתקופה הרומית אנשים נהגו להתרחץ בבתי מרחץ ובמעיינות בעלות סגולות ריפוי. כך בעצם צמח הספא המודרני. כיום ניתן למצוא מרחצאות המכילות מים תרמו מינרליים. מים אלו עשירים בגופרית ובמינרלים נוספים. הם מגיעים הישר מהאדמה מעומק רב ומתחדשים על ידי זרימה קבועה. טמפרטורת המים חמה ומאפשרת שהייה גם בעונת החורף.

 

סאונה

הסאונה הראשונה הוקמה בפינלנד הקרה, שם שימשה לאורך שנים רבות. הסאונה היא מקום מרחץ עם אדים ובה אוויר לח או יבש. שהייה בסאונה הרטובה בה מזיעים רבות תורמת לניקוי הגוף מרעלים. ניתן להרגיש תוך כדי הישיבה בסאונה כיצד מושלות מאיתנו השכבות המיותרות וכיצד הכאבים מתפוגגים. הסאונה היבשה מסייעת להזרמה מוגברת של דם, להקלה בכאבי שרירים ופרקים ולשיפור הנשימה. זאת תחושה נפלאה לעבור את החוויה עם אדם יקר נוסף ולהשתחרר יחד מכאבים.  

 

אטרקציות בצפון – טיפולים

כדי להשלים את הרפיית הגוף, מומלץ לבחור בטיפול מקצועי. את הטיפול ניתן לעבור יחד או לחוד ולקבל זמן איכות יקר ובריא. במהלך הטיפול המטפלים משתמשים בחומרים טבעיים שעשירים במלחים ומינרלים. חומרים אלו מופקים מיסודות המים והאדמה ומחברים אותנו הישר לטבע הפשוט וההרמוני. בין הטיפולים ניתן לבחור עיסוי שוודי או עיסוי שוודי בארבע ידיים. אלו טיפולים דינאמיים שממריצים את מחזור הדם ומשחררים היטב את השרירים. טיפול שיאצו מביא לאיזון זרימת האנרגיה בגוף והרפלקסולוגיה מטפלת נקודתית באיברי הגוף השונים. יש עוד טיפולים רבים ושונים שמוצעים וחשוב שנזכור – אטרקציות בצפון יכולות להיות גם חוויות מרגיעות ומרפאות.