ניקיון משרדים עם אופיס קלינינג – סיקור שירות

חברת אופיס קלינינג, כשמה כן היא, היא חברת ניקיון משרדים אשר מספקת סוגים שונים ומגוונים של שירותים לכל לקוח. החברה הוקמה בשנת 2015 ומיתגה את עצמה כחברת ניקיון משרדים בוטיק אשר שמה דגש על כל פרט ופרט, קטן ככל שיהיה, בזמן שאנשי המקצוע שלה מבצעים את העבודה. החברה מספקת מעטפת רחבה של שירותים למגוון סוגים של לקוחות, כמו חברות פרטיות, משרדי הייטק, חברות ממשלתיות, משרדים קטנים, גדולים, ישנים וחדישים, כאשר ההתאמה נעשית לפי הצרכים של הלקוח. הדגש של אנשי החברה הוא על יעילות, אמינות, שירות ואיכות בלתי מתפשרת.

 

העובדים של אופיס קלינינג נבחרים בקפידה ולאחר תהליך שבא ללמד על האמינות שלהם, וכן על מוסר העבודה שלהם. העובדים מבינים את צרכי המשרד, יודעים להתאים את עצמם ללקוח ומשתמשים בחומרי ניקיון איכותיים אשר עושים את העבודה על הצד הטוב ביותר. בחברה שמים דגש על עבודה מהירה ויעילה, עם מינימום הפרעה להתנהלות במשרד ויכולים להציע אפילו שירותים של ניקיון בשעות הערב, כאשר העובדים נמצאים בבית. בחברה מבצעים גם עבודות מיוחדות כמו ניקיון חדרי הנהלה וישיבות, הברקת שולחנות, חיטוי רהיטים, בישום וניקיון חלונות, וזאת מעבר לבסיס של ניקיון עמדות פרטיות, שירותים, מטבח ופינוי פחים באופן יום יומי.

פריסה בכל רחבי השפלה

חברת אופיס קלינינג פועלת במספר מוקדים ברחבי הארץ, עם דגש על אזור השפלה. החברה מבצעת ניקיון משרדים ברחובות ובמיוחד על אזורי המסחר של פארק המדע ורחובות ההולנדית. הפארק הוא אזור עצום עם אין ספור משרדים ומרכזי כנסים אשר צריכים לקבל שירות ניקיון איכותי שיידע לתפעל את המשרד. בנוסף, בעיר יש אין ספור מפעלים ומוסדות שונים אשר צריכים גם הם לדאוג לניקיון איכותי הן מבחינה תברואתית והן מבחינת נראות. אופיס קלינינג מבצעת ניקיון משרדים בראשון לציון שהפכה בשנים האחרונות לעיר הבילויים של ישראל. בעיר יש אין ספור מוסדות עצומים, בתי ספר, מרכזי בילוי וכמובן אזורי מסחר שצריכים לשרת עובדים ולקוחות.

אופיס קלינינג - שירותי ניקיון משרדים

ניקיון משרדים בנס ציונה הוא גם כן רלוונטי מאוד שכן מדובר בעיר מתפתחת וגדלה. מדובר בפנינה במרכז הארץ ולמרות שנס ציונה היא עיר קטנה, עדיין יש בה מוסדות ואזורי מסחר שנחשבים לאיכותיים ביותר. אזור פעילות נוסף הוא בגדרה, שהיא למעשה אינה עיר, אלא ישוב שיתופי. עם זאת, מדובר בישוב גדול מאוד בו נפתחים אין ספור בתי עסק. העיר מתפתחת מאוד בתחומי הבילוי והמסחר ולכן, ניקיון משרדים בגדרה הוא רלוונטי להרבה מאוד עסקים. עיר נוספת שמתפתחת מאוד בשנים האחרונות היא יבנה ולראייה, שכונת יבנה הירוקה שמושכת אליה המון אנשים מכל רחבי הארץ. בעיר נבנו לאחרונה מספר מרכזים ואזורי מסחר ועסקים, ולכן, יש צורך עצום בשירותים של ניקיון משרדים ביבנה וסביבתה.

 

"אל תהססו!", "יחס מדהים"

אומרים שחוכמת ההמונים תהיה צודקת ברוב המקרים ולכן, הראייה הכי טובה לטיב החברה נמצאת בביקורות הגוגל שלה. כל המבקרים העניקו לחברה ציון מקסימלי של חמישה כוכבים, והמבקרים מעידים על "אחת מההחלטות המוצלחות שביצענו", "ממליצים בחום!, שירות יעיל ומקצועי", "אל תהססו!", "שירות מדהים, יחס אישי וגמישות", ו-"שירות אדיב ומקצועי עם רוח טובה ורצון". בעולם בו היד על המקלדת קלה מאוד, וכל אחד יכול לעשות נזק עצום בביקורות ברשת, נדיר לראות חברה שמצליחה לספק את כל הלקוחות שלה על הצד הטוב ביותר, ולהעניק שירות שגורם לאנשים להרגיש טוב עם ההחלטה שקיבלו.

 

האיכות, אמינות והעבודה הקשה של אנשי חברת אופיס קלינינג מתבטאת בשביעות הרצון של הלקוחות, במחירים, ובגמישות העבודה. כל עסק שרוצה לדאוג למשרד נקי לעובדים וללקוחות שלו, צריך חברה כמו אופיס קלינינג שתדאג להיגיינה במקום.