אביזרים לשדרוג חדר האמבטיה

באם חדר האמבטיה שלכם הינו קטן ממדים, ישנה חשיבות רבה של שמירה על גודל מועט של אביזרי אמבטיה ולנסות לחסוך בגודל בדרכים של חשיבה מחוץ לקופסה, כמו למשל – תחתית עשויה לחסוך לכם הרבה מקום או עשיית בחירה של כיור קומפקטי קלאסי ואפסון יותר מרבי. תלייה של מדף תוך כדי הניצול של הגובה של האמבטיה שלכם יסייע בידכם ליצור מקום נוסף ויארגן את העניינים . אף במקום זעיר יש משמעות רבה ליצירה של מקום אחסון, מה שעשוי להיות כדי לשמור על עיצוב אסתטי. את המגע העיצובי אפשר להעניק על ידי הקיר של חדר האמבטיה שלכם, על ידי טקסטורה על גבי הקרמיקה וכיוצא בזה.

אביזרים לשדרוג חדר האמבטיה

 

עצות עבור שדרוג של חדר האמבטיה שלכם -

עיצוב מקסימלי -

עיצוב בצבע חום בהיר, לבן, כחול או אפור יעניקו אפקט של עומק ושל אסתטיקה. באותו אופן אף מקום שהינו מואר וכן מאוורר ישקף יותר נגישות וכמו כן, יטיב את הפונקציונליות – אלמנט מאוד משמעותי בפרט בחדר האמבטיה שלכם. במידה והנכם עשויים למקסם את החלון שיש בנמצא, כדי להיטיב עם האור הטבעי ולקבל הרגשה של מרחבים. אף הרכבה של ראי גדול תיטיב את מידת האור אשא ינבע בחדר האמבטיה שלכם ויעניק אשליה של מקום יותר רב.

 

התקנה של מקלחת לעומת אמבטיה -

במידה ואינכם מבכרים את הסוג הזה ואינכם נוהגים לבצע אמבטיה, הסרה של האמבטיה שלכם ובנייה של מקלחון עשויה להוות מעשה מושכל. מבוגרים עשויים להתקשות בנגישות והם יכולים לבכר מקלחות בשל הבטיחות והנינוחות. כדאי לכם לרכוש עבור חדר האמבטיה שלכם מקלחון קומפקטי. הדלת שלו אף בצורה של אקורדיון ואף מתקפלת ונאטמת במצב שלא מתקלחים בו, כך שעשוי להיווצר חלל פתוח ותחושה של גודל מקסימלי.

 

אפסון מיטבי -

ארון התרופות הסטנדרטי עשוי לאפסן בו יותר אביזרים, אך ארון קטן ממדים בסמוך לקיר יהלום חדר אמבטיה כולל שטח מוגבל. במידה והגודל של הקיא נותן בידכם, באפשרותכם לבנות שני ארונות דומים זה אל מול זה. מעבר להכפלה של שטח האפסון, צירוף של ראי ישקף בחדר תחושת מקום מקסימלית. באם שטח האפסון שלכם הינו קטן, אפסנו כמה שאפשר מחוץ לחדר האמבטיה שלכם. לא כל מגבת שלכם או מברשת השיניים העודפת עשויות להמתין בחדר האמבטיה שלכם להוצאה שלהם לאלתר.

 

עשו שימוש בפאתי חדר האמבטיה שלכם -

כיור בפאתי חדר האמבטיה שלכם, ללא או בצירוף של ארונית מתחתיו הוא שיטה נהדרת למקסם שטח מוגבל. האזור של אביזרים לאמבטיה בפאתי חדר האמבטיה שלכם ייצר שיקוף אינטנסיבי בסגנון של חדר האמבטיה שלכם בצורה מרהיבה וקלה עבור חיסכון בשטח. פאתי חדר האמבטיה שלכם עשויה להיות מנוצלת לבנייה של מקלחון. במידה ותבנו מקלחון בפאתי חדר האמבטיה שלכם, כי אז כדאי לכם להתקין דלת שחלק ממנה נפתחת וחלק ממנה קבועה. בדלת מעין זו כאשר אינכם מתקלחים אפשר להזיז את שתי הדלתות פנימה או באלכסון ולקבל עוד מקום בחדר האמבטיה שלכם.